Skupina A byla velmi vyrovnaná a všechny čtyři týmy si brousily zuby na postup do velkého semifinále. První místo, i díky výhrám nad Slaným 2:1 a Hrdlívem 4:2, získal pro sebe tým SKP Rakovník. Mezi druhým a čtvrtým týmem byl pouze dvoubodový odstup. Nakonec se stal druhým postupujícím tým Sokola Hrdlív. Týmy Slaného a Kadaně pokračovaly v turnaji v malém semifinále.

Ve druhé skupině si předčasně zajistil postup do semifinále Tatran Rako Rakovník a pražský tým z Vršovic. V jejich vzájemném zápase se zrodil nerozhodný výsledek 2:2. Třetí místo ve skupině obsadilo společenství Dobrá Družec před Kněževsí.
V zápasech o páté až osmé místo potvrdily roli favorita týmy Slaného a Kadaně. Slaný porazil Kněževes 3:1 a Kadaň dokázala v závěrečných třech minutách otočit nepříznivý stav z 0:2 na 4:2. Sedmou příčku pro sebe ukořistili hráči Dobré a Družce po výhře nad FK Kněževes 2:1. Na pátém místě v turnaji skončilo mužstvo FK Tatran Kadaň, když suverénně porazilo Slaný 7:0.

V semifinálových zápasech nejdříve SKP Rakovník nestačil na Tatran – 0:3, a do finále se probojovaly Vršovice, když v dramatickém střetnutí porazily Sokol Hrdlív 3:2.

V souboji o bronzové medaile se brankově neprosadil SKP Rakovník, a naopak branka Rosekranze poslala Hrdlív na konečnou třetí příčku v turnaji.
Ve finálovém zápase se nejdříve dostal do vedení Tatran díky Suchému 1:0, 
v 10. minutě vyrovnal vršovický Kejval na 1:1. V poslední pětiminutovce padly dvě branky. Nejdříve Pavlík a poté v závěru Suchý zařídili pro Tatran vítězství 3:1.

Tak jako vždy při slavnostním zakončení byly vyhlášeny dvě individuální kategorie. Nejlepším hráčem se stal Michael Hamouz z SKP Rakovník a brankářem turnaje Adam Rajtr z FK Tatran Kadaň.
Vaf tour pokračuje v sobotu turnajem mladších žáků.

Konečné pořadí:
1. Tatran Rakovník
2. SK Union Vršovice
3. Sokol Hrdlív
4. SKP Rakovník
5. FK Tatran Kadaň
6. SK Slaný
7. Dobrá Družec
8. FK Kněževes ⋌