Hlasovali jste, koho byste rádi vyděli na trenérské lavici a kdo má největší šanci uspět. Klaus Toppmoller se po nedomluvě na podmínkách obsazení realizačního týmu s prvním místopředsedou ČMFS Vlastimilem Košťálem kandidatury vzdal. Ve hře tak zůstávají jména: Jozef Chovanec (ten má největší šanci uspět), dále pak Pert Rada.

Vy, čtenáři webu Rakovnického deníku, jste ovšem hlasovali úplně jinak. Většina z vás by ráda viděla zpět na trenérské lavici Karla Brücknera a nebo úplně někoho jiného. Na pomyslném druhém postupovém místě se umístil podle vašeho hlasování Jozef Chovanec, Klaus Toppmoller získal od vás malou podporu. Petr Rada nezískal ani na podruhé od vás jediný hlas.

Sledujte náš web a budete jako první vědět, kdo se stal novým koučem českého výběru.

Vaše názory z diskuze:

Mirásek: Není na výběr, takže bych sesadil ty mafiány, a pak by tam šel Hašek, jenže na to abych sesadil ty bosse, mám moc malý rameny, bohužel :(

Petr S.: Přesně. Sesaďte ty mafiány a pak bude zájem veliký a snad se začne brát česká liga trochu vážněji. Už je to k smíchu. Kamkoliv se probojujeme, hned vylítáme ve skupině. O úrovni české ligy a fotbalu nemluvně.