FK Rakovník – SK Rakovník 1:8 (1:5)

I přesto, že kluci o dva roky mladší dokázali mladé slečny porazit, zanechaly fotbalistky příjemný dojem. Dokonce se podařilo vsítit první gól, který si připsala Barbora Drexlerová.

Žáci své soupeřky tlačili skoro celý zápas, ale mnohdy se jim dokázali domácí postavit a přechod k brance jim ztěžovali. O branky chlapců se postarali: 3 Ludvík, Titlbach, Čech, Henzely, Krob a Cajthaml.

„Pro nás jsou tyto zápasy důležité, protože holky zatím žádnou soutěž hrát nemohou a tak jsme vděční za každou možnost sehrání nějakého přáteláku. Učí se teprve první fotbalové krůčky, ale v zápase makaly a musím je pochválit,“ měla radost ze svých hráček trenérka Bianka Joglová.

FK Rakovník: Horáčková – Černá, Štillerová, Hájková, Vojtěchová – Vágnerová, Polívková, Rollová, Nováčková – Monhartová, Švarcová. Střídaly: Dyršmídová, Drexlerová, Paulová, Matušková, Kublová, Holíková.

SK Rakovník: Helebrant – Jelínek, Beneš, Krupička, Netušil – Čech, Ludvík, Rohla, Krob – Cajthaml, Henzely. Střídali: Titlbach, Sekunda, Faigl. Trenér Miroslav Trešl.