Hředle – Janov 0:0 (0:0) pk: 3:2

Obě mužstva předváděla pěkný fotbal, nebyla nouze o dramatické situace na obou stranách, avšak ani jeden tým se nedokázal ujmout vedení. Napětí trvalo až do poslední minuty hry, poté přišly na řadu pokutové kopy. V nich byli úspěšnější fotbalisté z Hředel.

„Našim hráčům se podařilo splnit všechny pokyny trenérů a pokrýt nebezpečné hráče domácích jak při rozehrávce, tak v zakončení. V první půli jsme soupeře přehrávali ve středu pole a dostávali se do vyložených šancí, kde se projevila opět naše velká bolest – zakončení. Druhá půle přinesla zvýšený tlak domácího celku, ovšem bez brankového efektu. V penaltovém rozstřelu tentokrát bylo více štěstí na kopačkách domácích borců a získali druhý prémiový bod," zhodnotil utkání vedoucí mužstva Janova Tomáš Kinter.

Nespokojený byl se dvěma body funkcionář domácích Jan Sklenář. „Opět jsme doma ztratili a troufám si říci, že opět naprosto zbytečně. Hosté se zatáhli, v devíti stáli na vlastní šestnáctce a my si s tím neuměli poradit. Nakonec si Janovští vytvořili větší šance než my, ale i my jsme mohli vyhrát. Šance, ve které se objevil v nastavení Bechner, se musí proměňovat. V penaltách jsme byli šťastnějším týmem, ale dva body jsou pro nás málo."

Janov: Kopáček – Melč, Koukal 
(68. Skoupý), Štastný, Kloub – Kail
(71. Koukal Jan), Haluza (46. Roubík), Rosa, Čuda (82. Alijevič) – Konvalinka, Sajner.
FK Hředle : Malinovský – Houdek, V. Holý, Došek, Somol – M. Holý ( 46. Hrbek), J. Sláma, Vitner, D. Šmíd ( 68. Pichnarčík) – Bechner, V. Šmíd