Jeneč – SK Senomaty 2:1 (1:1)

Vstup do utkání vyšel daleko lépe domácímu celku. Již v desáté minutě utkání si obešel domácí útočník čtyři senomatské hráče, připravil si míč ke střele a nedal Červenému šanci na úspěch – 1:0. Následný vyrovnaný fotbal, který se přeléval od vápna k vápnu, spíše připomínal taktickou bitvu. Senomatským fotbalistům se ale naštěstí podařilo ve dvacáté první minutě srovnat. Klouček z dobrých osmnácti metrů vyslal střelu na jenečského gólmana. Jeho projektil byl tečovaný tak nešťastně domácím stoperem, že míč přelétl vyběhnuvšího brankáře – 1:1. Domácí se snažili ještě do konce utkání strhnout vedení na svou stranu. Zejména jejich standardní situace byly velice nebezpečné a několikrát zahrozili i z rohových kopů. Senomaty ale již změnu skóre nedovolily. Naopak. V závěru mohl hosty poslat do vedení Korčák, když utekl domácím zadákům. Se svou šancí ale nenaložil tak, jak by si přál.

Druhé dějství bylo jako přes kopírák toho prvního. Na hřišti byla k vidění taktická bitva, kdy se děj zápasu odehrával většinou poblíž středového kruhu. V 83. minutě si domácí řekli o pokutový kop. Jenečský útočník se řítil do pokutového území hostů, zde si dal míč dále od nohy a při kontaktu se senomatským stoperem upadl. Rozhodčí ihned odpískal penaltu, kterou domácí s přehledem proměnili – 2:1. Po zbytek zápasu již domácí chytře kouskovali hru, drželi míč na svých kopačkách a nenechali se o vítězství připravit.

SK Senomaty:
Červený – Trešl (70. Karnold), Kohout, Havel, Kodeš – Mácha (55. Pichner), Hůla, Fronk, Štiller – Klouček (80. Sekyra), Korčák.
Trenér: Zdeněk Vodrážka.