SK Senomaty - Dobřichovice 1:3 (0:1)

Hned v první minutě si Senomatští dali vlastní branku, když se balon po centru odrazil od nohy Havla – 0:1. Srovnat mohli ale zanedlouho Hvězdou, který po centru mířil z vápna hlavou jen do gólmana. „ To byla stoprocentní šance,“ podotkl Vodrážka. Vyrovnání se domácí přece jen dočkali ve 27. minutě, když Klouček utekl po lajně a přetaženým centrem našel na zadní tyči osamoceného Fronka, který se nemýlil. K údivu všech ale pomezní zvedl praporek a gól nebyl pro ofsajd uznán. Hosté si vedení pojistili těsně před koncem první půle ještě jednou brankou, když střela proletěla přes několik hráčů až na zadní tyč – 0:2.

„ Ve druhé půli jsme na ně vlétli a tenhle tým měl v Senometech prohrát, protože jsme byli jasně lepší. Oni byli sice fotbaloví, ale my jsme měli nasazení a všechno, co k tomu patří,“ tvrdil Vodrážka. Aktivita přinesla své ovoce v 75. minutě. Klouček z pětadvaceti metrů nedal hostujícímu gólmanovi šanci – 1:2. Pět minut před koncem pak ještě Klouček trefil spojnici mezi tyčí a břevnem a míč se odrazil ven z branky. Senomaty už hrály vabank a v nastavení tak soupeř ještě navýšil na konečných 1:3.

„S hrou jsem absolutně spokojený. To, že kluci v devadesáté třetí minutě jezdili jako v první, svědčí o tom, že mají něco nafoukáno,“ chválil své svěřence Zdeněk Vodrážka.

SK Senomaty: Červený – Trešl, Kohout, Havel, Halámek – Kodeš, Fronk, Klouček, Hvězda – Mácha (66. Kozák O.), Lahvička.