Sokol Jeneč – SK Lány 2:1 (0:1)

Už ve 4. minutě dostalo utkání nečekaný ráz, když se zkušenému Matouškovi podařil téměř pověstný „gól z půlky". Vystihl totiž postavení Charváta pár kroků z brankové čáry a povedený padáček zaplul k radosti hostů přesně do čeřenu – 0:1. A nebezpečí pro zaskočenou a trošku zkoprnělou domácí obranu pokračovalo.

O pár minut později se totiž nabuzený Matoušek prosadil k ošemetné hlavičce, která ale tentokrát mířila těsně vedle levé tyče. Domácí se začali osmělovat k prvním útočným akcím až po 10 minutách. Jenečští se začínali tlačit do útoku, ve středu hřiště se kombinačně prosazovali, ale naráželi na pevnou obrannou hráz hostů dirigovanou zkušeně kapitánem Dudášikem. Těsně před koncem poločasu mohlo být vyrovnáno, ale po rozehraném rohu Čermák přízemní střelou jen těsně minul tyč.

Do druhé půlky vstoupili domácí očividně vybuzení z kabiny. Lánští se už ze svojí poloviny začínali dostávat jen sporadicky. Po několika šancích Jenče poslal Mičín míč šikovně na Dolejše, který z voleje propálil Haužvice –  1:1.  Hosté hráli pod permanentním tlakem, až se opakovalo skoro to samé jako u prvního domácího gólu a zásluhou Valka to bylo  2:1. V těchto minutách už Lánští nestíhali a projevovala se lepší fyzická připravenost domácích, kteří vedení udrželi.

Lány: Haužvic – Loskot, Dudášik, Vácha, Humr – Vejrážka, Matoušek, Dvořák, Černý – Rybář, Reichl. ⋌ (kuč, jog)