Postoloprty – SK Pavlíkov 5:4 (2:2)

Do zápasu vstoupily lépe domácí hráčky, když pozorná útočnice, hrající v minulosti za Spartu Praha, přehodila vysunutou Dolejšovou – 1:0. Jakoby tento gól Pavlíkovské nakopl a Saidlová během několika minut srovnala. Do poločasu  se stejný průběh ještě jednou opakoval. Nejprve Postoloprty po centru a pěkném voleji ve vápně zavelely, ale záhy opět inkasovaly z kopačky Pázlerové – 2:2.

Ve druhém dějství byly Lvice trochu zmatené a hůř bránily. Také dostaly dva laciné góly, když střelkyně prvního gólu dvakrát jednoduše prošla až k vápnu a oba góly dala po špatně načasovaném výběhu Dolejšové – 4:2. Až pak se dostali do hry zase hosté, kteří dobře kombinovali a svůj den měla Saidlová, která nejprve lobem a pak umístěnou střelou završila hattrick a srovnala na 4:4. V 80. minutě se můžeme bavit o sporném gólu, který ovšem padl a na vítězství domácích hráček nic nezměnil – 5:4.

„Jsem samozřejmě smutný z výsledku, protože když už jsme dokázali dát čtyři góly, nevybojovali jsme ani remízu. Na druhou stranu mě těší fakt, že paradoxně s nejsilnějším soupeřem jsme dokázali hrát celkem pěkný i bojovný a rychlý fotbal. Troufám si říct i na úrovni II. ligy. Takhle když budeme hrát, zpřesníme nahrávky a popracujeme na defenzívě, budeme určitě silným soupeřem. K rozhodčímu se raději vyjadřovat nebudu," zhodnotil utkání trenér Josef Štiller.

SK Pavlíkov: Dolejšová – Procházková (79. Nováková ), Bártová, Joglová, Hajnová – Ad. Brabcová, Bogliová, Mladá, Pázlerová, Seidlová – Hlaváčková.