Verner třikrát rozvlinil soupeřovu síť

Nové Strašecí/ Rakovník/ Dalším kolem pokračoval dnes, tedy vsobotu 16.února, na umělé trávě třetí generace vNovém Strašecí zimní fotbalový turnaj. Domácí hráči Nového Strašecí měli jasnou převahu a také ji dokázali zužitkovat. Zejména pak novostrašecký Verner se do svatyně hostí trefil třikrát.

16.2.2008

Zimní příprava je dlouhá, hlavní je vyvarovat se zranění./Ilustrační fotoFoto: Alena Burešová

Nové Strašecí– Vraný 4:0 (1:0)

Hned od úvodního hvizdu hlavního sudího bylo jasné, kdo bude mít na hřišti navrch. Novostrašečtí se do svého soka zakousli, ale šance nedokázali proměnit. Atak během prvních třiceti minut dokázali domácí zahodit čtyři tutové šance. Hosté hrozili jen dalekonosnými střelami, ale jinak domácího brankáře Kuta a později Poštu příliš nezaměstnávali. Domácí fanoušci se mohli ale ve třicátédruhé minutě radovat. Domácí Verner obstřelil brankáře hostí a poslal tak svůj tým do vedení– 1:0. Domácí již žádnou branku do konce prvního poločasu nepřidali a tak se šlo do kabin za stavu 1:0 pro Novostrašecké.

Druhý poločas byl zcela oničem jiném. Místy až drtivý tlak Nového Strašecí začal sklízet úspěch až od šedesáté minuty. Stránský totiž pronikl přes obránce po pravé straně, načechral míč na hlavu Kudelovi, jenž se nemýlil a půoslal míč do šibenice– 2:0. Odeset minut později zvýšil náskok svého týmu na rozdíl tří branek opět Verner, když střelou ktyči překonal brankáře hostí– 3:0. Vsedmdesátédruhé minutě byl vpokutovém území faulován domácí kanonýr Kudela. Rozhodčí nařídil pokutový kop ke kterému se postavil Tlustý, ale snabídnutou příležitostí nedokázal naložit dobře a penaltu neproměnil. Vosmdesáté minutě se opět radovali příznivci domácího týmu. Domácí Verner technickou střelou zpoza vápna dokázal překonat brankáře–4:0.

„Utkání bylo mělo jednoznačný průběh,“ komentoval stručně průběh utkání lodivod novostrašeckého týmu Miloslav Mrázek.

Nové Strašecí: Kut– Vecka– Soukup, Štika, Vosyka– Zázvorka, Tlustý, Černý, Pedál– Kudela,Verner

Střídali: Koula, Tuchoň, Stránský, Mrázek D., Pošta

Autor: Miroslav Elsnic

16.2.2008 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Výroba - Výroba Strojírenští kovodělníci 16 000 Kč Strojírenští kovodělníci Strojírenský dělník - kovodělník. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16000 kč, mzda max. 18400 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Požadujeme: praxi z výrobního podniku zabývajícího se kovovýrobou, zkušenost se svařováním. Obsluha zdvihacích zařízení (jeřábů) výhodou., Kontakt: tel. 313514181 nebo e-mailem simkova@pasovaocel.cz. Pracoviště: Pásová ocel, s. r. o. - pracoviště, 269 01 Rakovník 1. Informace: Alena Šimková, +420 313 514 181. Gastronomie - Gastronomie Kuchař/pizzař 16 500 Kč Kuchaři (kromě šéfkuchařů). Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 16500 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Požadujeme teoretickou a praktickou znalost přípravy pokrmů tradiční čínské kuchyně, čínský jazyk vítán., Kontakt: tel. 724363318 (Po-Pá 14:00-18:00 hod.) nebo osobně na adrese provozovny (po předchozí tel. dohodě).. Pracoviště: Chun yi yang s.r.o. - rakovník, Pražská, č.p. 9, 269 01 Rakovník 1. Informace: Chunmei Zhan, +420 724 363 318. Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič vysokozdvižných vozíků 100 Kč Řidiči vysokozdvižných vozíků Řidič VZV. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 100 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Nabízíme samostatnou a zodpovědnou práci se zázemím silné stabilní mezinárodní společnosti s řadou sociálních výhod., Požadujeme spolehlivost, zodpovědnost, manuální zručnost.. Pracoviště: Lasselsberger, s.r.o. - závod 3, 270 36 Lubná u Rakovníka. Informace: Jana Knappová, +420 313 523 792/739 681 317. Doprava a logistika - Doprava a logistika Skladník 93 Kč Pomocní skladníci Pomocný skladník. Požadované vzdělání: bez vzdělání. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 93.22 kč, mzda max. 106.71 kč. Volných pracovních míst: 10. Poznámka: Místo výkonu práce: Rakovník, Nabízíme: dlouhodobou spolupráci na hlavní pracovní poměr (možný i zkrácený úvazek) nebo na brigádu, až 21.000,- Kč/měsíc (základní mzda 15.200 Kč až 17.400,- Kč + bonusy dle pracovního výkonu), osobní ohodnocení (až 35%), příplatky v nadstandardní výši, pravidelný výplatní termín, 5 týdnů dovolené.. Pracoviště: Aspo cz s.r.o. - pracoviště eberspächer s.r.o., Kuštova, č.p. 2530, 269 01 Rakovník 1. Informace: Kristýna Kopřivová, +420 777 321 140.

Trenér Eck: Propadli jsme

Lány nadělily soupeři „kanára“

-

Zavidovští neuhlídali Mošničku

Zavidov – Fotbalisté Zavidova podlehli doma v 8. kole I.B třídy Družci 0:2, obě branky vstřelil Mošnička.