Nové Strašecí– Vraný 4:0 (1:0)

Hned od úvodního hvizdu hlavního sudího bylo jasné, kdo bude mít na hřišti navrch. Novostrašečtí se do svého soka zakousli, ale šance nedokázali proměnit. Atak během prvních třiceti minut dokázali domácí zahodit čtyři tutové šance. Hosté hrozili jen dalekonosnými střelami, ale jinak domácího brankáře Kuta a později Poštu příliš nezaměstnávali. Domácí fanoušci se mohli ale ve třicátédruhé minutě radovat. Domácí Verner obstřelil brankáře hostí a poslal tak svůj tým do vedení– 1:0. Domácí již žádnou branku do konce prvního poločasu nepřidali a tak se šlo do kabin za stavu 1:0 pro Novostrašecké.

Druhý poločas byl zcela oničem jiném. Místy až drtivý tlak Nového Strašecí začal sklízet úspěch až od šedesáté minuty. Stránský totiž pronikl přes obránce po pravé straně, načechral míč na hlavu Kudelovi, jenž se nemýlil a půoslal míč do šibenice– 2:0. Odeset minut později zvýšil náskok svého týmu na rozdíl tří branek opět Verner, když střelou ktyči překonal brankáře hostí– 3:0. Vsedmdesátédruhé minutě byl vpokutovém území faulován domácí kanonýr Kudela. Rozhodčí nařídil pokutový kop ke kterému se postavil Tlustý, ale snabídnutou příležitostí nedokázal naložit dobře a penaltu neproměnil. Vosmdesáté minutě se opět radovali příznivci domácího týmu. Domácí Verner technickou střelou zpoza vápna dokázal překonat brankáře–4:0.

„Utkání bylo mělo jednoznačný průběh,“ komentoval stručně průběh utkání lodivod novostrašeckého týmu Miloslav Mrázek.

Nové Strašecí: Kut– Vecka– Soukup, Štika, Vosyka– Zázvorka, Tlustý, Černý, Pedál– Kudela,Verner

Střídali: Koula, Tuchoň, Stránský, Mrázek D., Pošta