Jesenice - Zápy 1:4 (0:1)

Utkání začalo ve vysokém tempu. Hned ve druhé minutě utkání se ve velké šanci ocitl jesenický Růžička, ale s šancí naložil mizerně, doslova se ukličkoval. Zápy udeřily hned z následného protiútoku, když domácí obrana ve svém pokutovém území poslala hostujícího útočníka nelítostně k zemi. Rozhodčí nařídil penaltu, kterou s přehledem Veselý proměnil 0:1. Domácí trenér Weis na obdrženou branku zareagoval přeskupením řad, když se Havel z postu stopera přesunul na hrotvého útočníka a Jesenice hrála tedy na pouhé tři obránce. Domácí si sice vytvořili hned několik šancí, ovšem Bešík ani Růžička nedokázali ani jednu proměnit v gólovou. Hosté měli také několik slibných situací, ale domácí Procházka byl k nepřekonání. Do kabin se tedy šlo o poločas za stavu 0:1.

Do druhé půle vstoupili domácí s odhodláním alespoň vyrovnat a připsat si na konto nějaký ten bodík. To se málem podařilo Havlovi, ale ani on bohužel neměl střelecký den. V 50. minutě se hosté ujali dvoubrankového vedení, když domácí Urik nešťastně prodloužil míč hlavou za sebe, kde číhal hostující útočník. Ten upaloval na branku, ale ve vápně byl podtržen Procházkou. Rozhodčí okamžitě vytáhl červenou kartu a poslal domácího brankáře předčasně do sprch. Jelikož domácí neměli na střídačce ani jednoho hráče, musel se postu brankáře ujmout jesenický Růžička. Penaltu Veselý opět proměnil - 0:2. Domácí sice hráli o deseti hráčích, ale paradoxem bylo, že se hra vyrovnala. Hosté si sice vytvářeli jednu šanci za druhou, ale ani jednu nedokázali proměnit. Až v šedesáté minutě vystřelil z 30 metrů hostující Veselý - 0:3. Oněkolik minut později přidal další branku do sítě domácích kdo jiný, než opět Veselý 0:4. Domácí až v závěru upravili Havlem na konečných 1:4.
"Co dodat. Kdybych nepřemluvil Zuyeva, aby si šel zahrát, a který nebyl od října na hřišti, tak jsme dnes nastoupili doma v deseti lidech," komentoval trenér Jesenic Zdeněk Weis.

FC Jesenice: Procházka (50. Růžička) - Worofka M., Havel, Beránek, Urik - Bok, Zuyev, Otcovský, Kotek - Růžička, Bešík.

Trenér: Zdeněk Weis