SK Lišany – So. Kroučová 3:0 (2:0)

Po dvaceti minutách vzájemného oťukávání mezi oběma šestnáctkami se v pokutovém území hostí dostal k odraženému míči lišanský Čemez a přesnou střelou k tyči otevřel skóre (1:0). Branka domácí povzbudila a Lišany byly až do konce prvního poločasu lepším týmem. Svoji převahu nepostrádající kreativitu a pohyb dokázaly vyjádřit v 30. druhou brankou, když aktivní Žalud obešel u levé postranní čáry dva hráče, podíval se a přesnou přihrávkou našel v šestnáctce zcela volného Lodera, kterému stačilo míč umístit placírkou (2 : 0). Těsně před přestávkou ještě Kaňák vyslal uličkou mezi stopery Kroučové do stoprocentní šance Šindlera, který však nastřelil pouze brankáře.

Po změně stran přidali ve snaze vstřelit kontaktní gól hosté. Domácí obrana však odolávala a když už byla překonána, vychytal útočníky Kroučové vynikající brankář Mašek. Ten se nejprve vyznamenal, když včasným pádem pod nohy Břicháčka zlikvidoval jeho únik, poté bravurní robinsonádou vytáhl z levého horního rohu branky trestný kop Bílka. Lišany naopak hrozily z rychlých protiútoků, které většinou táhl neúnavný Čemez. Vytvořily si několik rohových kopů, ale vyhlášení domácí hlavičkáři Kočí a Mladý z nich zakončovali pouze do náruče hostujícího brankáře.
Konečné rozhodnutí tak přinesla nejpohlednější akce utkání v 75., když po pravé straně unikl střelec úvodního gólu Čemez a přesným centrem od brankové čáry našel od středového kruhu sprintujícího Chládka, který si nádherně naskočil a hlavou do protipohybu brankáře pečetil výsledek (3 : 0). Lišany tak v posledních třech podzimních a prvních dvou jarních dvou kolech soutěže naplno bodovaly v pátém utkání v řadě.

SK Lišany: Mašek – Kočí – Staněk, Kaňák, Mladý – Brož (85. Marenčák), Šindler (75. Bagi), Chládek, Žalud – Loder, Čemez (80. Fehér).
Trenér: Václav Švelch
Vedoucí mužstva: Jindřich Janoušek.