Fc Po Olešná – SK Pavlíkov 5:2 (2:1)

Hned v úvodu zápasu zahrozil před olešenskou brankou Dvořák, ale jeho střela letěla vedle. O čtvrt hodiny později pak pavlíkovský Týče trefil vlastní branku a Olešná se bez práce ujala vedení – 1:0. Hosté se sice pokoušeli o vyrovnání, ale gól padl opět na druhé straně. Postaral se o to nehlídaný Hlavsa, který v pohodě překonal bezmocného Beneše – 2:0. Už to vypadalo, že si domácí odnesou do kabiny dvoubrankové vedení, ale své umění předvedl T. Vodrážka. Ten přešel přes tři olešenské hráče a z malého vápna s přehledem poslal míč vedle Pavlíčka – 2:1.

Po přestávce se domácím povedlo vstřelit třetí branku, když se Mucha nadvakrát dostal přes nedůraznou obranu Pavlíkova a zavěsil přesně pod břevno – 3:1. Radost z dvoubrankového vedení nevydržela Olešenským dlouho. Pavlíkovští se dostali před branku Pavlíčka a když nabíhající Samson dostal míč proti noze, bylo jasné, že střela poletí buď někam hodně daleko do lesa a nebo do branky. Povedlo se to druhé. Pavlíkovský obránce míč trefil dokonale a byla z toho parádní dělovka k levé tyči – 3:2. Hosté se snažili o vyrovnání, ale šance zlikvidoval buď pozorný Pavlíček, či v případě Dvořákovy rány zachránilo domácí břevno. Šance se střídaly na obou stranách, ale domácí mohli opět těžit z nedůrazné obrany Pavlíkovských. A když byl pak ještě vyloučen Elsnic, měli ještě snadnější práci. K míči se dostal po přihrávce od Hubáčka Ličman a střelou k pravé tyči odskočil hostům na rozdíl dvou branek – 4:2. V závěru ještě upravil výsledek na konečných 5:2 střídající Prchal.

Fc Po Olešná: Pavlíček - Pakši, Kůrka, Ivančík, Jirásek (72. Prchal) - Knot, Hlavsa, Ličman,Kašpar - Mucha (89. Jiránek), Hubáček.

SK Pavlíkov: Beneš – Jiřík, Vodrážka M., Týče – Samson – Konopásek, Franěk, Dvořák – Vodrážka T. – Elsnic, Linhart.