SK Černolice – SK Rakovník 1:3 (0:1)
První poločas zápasu, který se hrál v neděli na pražském Strahově, byl ve znamení převahy hostů. Vyjádřili ji však až ve 40. minutě, kdy byl ve vápně faulován Z. Schwendt a nařízenou penaltu proměnil Zápotocký – 0:1.

Po změně stran domácí hru vyrovnali a několikrát dali Doubravovi příležitost ukázat své brankářské umění. Po hodině hry Pucholt zvýšil vedení Rakovníka na 2:0, ale domácí krátce nato z pokutového kopu Zakopalem snížili na 1:2. Pět minut před koncem zápasu Isteník po brejkové akci uzavřel brankový účet.

„Proti kvalitnímu soupeři jsme podali slušný výkon. V utkání jsme dali příležitost i dorostencům Sklenkovi a J. Červenému, kteří rozhodně nezklamali,“ řekl asistent rakovnického trenéra Jaroslav Hamouz.

SK Rakovník: Kukla – Zápotocký, Hornof, Severin – Fojtík, Razím – Mžourek, Pucholt, Z. Schwendt  – Guadalupe, Červený. II. poločas: Doubrava – Vaidiš, Hornof, Severin – Lupák, M. Schwendt – Sklenka, Pucholt, Kapek  – Isteník, Setnička. Trenér Jan Vlček.

Trenér Jan Vlček udělal zase trochu bližší krok k tomu, aby se kádr SK Rakovník vyrýsoval do konečné podoby. Zatím využíval všech kmenových hráčů, v týdnu ale některé fotbalisty uvědomil, že s nimi pro jaro počítáno není.

Někteří chtěli odejít na hostování, tak se obě strany dohodly, jiní budou muset své angažmá hledat jinde. Nesmí se totiž zapomenout na to, že SKR by se rád v krajském přeboru zachránil.

Na jaře tedy s největší pravděpodobností ve žluto-modrém dresu neuvidíme Miroslava Jiráska, Lukáše Beneše, Milana Krejčího a Tomáše Kocha.

Trochu jiná situace nastane u bývalého kapitána Jana Vaidiše: „Na SK zůstávám. V létě uvidím, jak to vůbec bude, protože se mi kouzelnická vystoupení s fotbalem dost kryjí. Dávám teď veškerou přednost kouzlení (i v přípravě jsem dost chyběl). Trenér o všem ví a máme spolu domluvu, tak pak uvidím, jestli ještě budu dál fotbal hrát, popřípadě jestli bych šel někam na hostování,“ uvědomil Rakovnický deník bývalý kapitán.