Hrasl Slaný – Atlantic Rakovník 6:7 (3:3)

Vstup do zápasu vyšel jednoznačně lépe domácím. Hosté se seznamovali s malou halou a než se rozkoukali, tak v 5' Hrasl vedl 2:0 a brankář Kabele další možnost zneškodnil.

Postupem času se hra vyrovnávala a J. Červený vrátil hosty do hry – 2:1. Ten samý hráč pak využil akce R. Hamouze a vyrovnal. Ještě veseleji bylo na rakovnické střídačce o minutu později, kdy se M. Tvrz opřel do odraženého míče a nechytatelnou bombou do šibenice nedal brankáři šanci – 2:3. Hrál se oboustranně výborný futsal a domácí stihli do konce poločasu vyrovnat.

Ve 23' si vybral slabší chvilku Kabele, když se při dlouhém výhozu domácího brankáře nechal přehlavičkovat útočníkem a Hrasl zase vedl. Tento gól ovšem hosty ještě více nakopl a svým výkonem ještě zvýšili kvalitu utkání. O minutu později vyrovnal Polák, nicméně dobře hrající domácí mančaft předvedl pěknou kombinační akci a vedení bylo zase jeho – 5:4.

Zápas ale nekončil, to nejzajímavější nabídla koncovka. Ve 33' J. Červený zakončil pěknou akci a opět bylo srovnáno. Uběhlo jen pár vteřin a domácí se řítili do velkého přečíslení. Při jeho založení naštěstí jejich hráč nastřelil J. Červeného, od kterého se míč odrazil ke Sklenkovi, jenž v sólu nezaváhal.

Jaroslav Červený mohl vstřelit i svou čtvrtou branku, ale zazdil pokutový kop, a když promarnil tutovku i Hejda, tak domácí oprášili staré otřepané rčení „nedáš – dostaneš" okamžitě z brejku vyrovnali.

Jejich radost ovšem netrvala dlouho, neboť necelé dvě minuty před koncem trefil výhru rakovnických Polák – 6:7.

Atlantic si připsal sedmou výhru v řadě a v jarní části bude bojovat coby nováček divize A o umístění v první trojce. „Malá slánská hala nám nesvědčí, což potvrdil začátek. Naštěstí jsme se včas rozkoukali a byli ve výborném zápase plnohodnotným článkem," říkal Marek Tvrz, podle něhož je výhra hostů šťastná. „Ale vzhledem k výkonu ve druhé půli i zasloužená. Sedm výher v řadě je něco, co nás před sezonou ani v těch nejlepších snech nenapadlo," dodal Marek Tvrz.