Kolešovice – Hředle1:5 (0:2)

Od prvních minut byli Hředelští aktivnějším mužstvem, častěji drželi míč na kopačkách a postupným útokem se dostávali na dostřel branky Herinka. Ve 14. minutě vysunul Došek Šmída, jenž vybídl zpětnou přihrávkou Vodrážku, ten ale domácí branku přestřelil. O minutu později připravil palebnou pozici Bechner pro Šmída, ten ale ani nadvakrát Herinka v brance lvů nepřekonal. Na druhé straně šanci Roubíka zlikvidoval včasným zákrokem Malinovský. Ve 23. minutě ze standardky Vodrážka, díky teči ve zdi, zasadil lvům první ránu – 0:1. V 32. minutě z rohového kopu zavěsil míč do sítě hlavou Bechner – 0:2. Hosté byli při chuti a mohli přidat i další branky. Na druhé straně se Malinovský vyznamenal při střele domácího Daniše.

Druhé dějství začalo nezáživně. Hosté byli s výsledkem spokojeni a domácí Kolešovice se do vyložených šancí dostat nedokázaly. V 71. minutě měli domácí poslední možnost na korekci stavu, Vician však ve stoprocentní šanci přestřelil. Pak už úřadovali pouze zelenobílí. V 74. minutě se Sláma v šestnáctce prohnal kolem Kováře a levačkou nedal Herinkovi šanci – 0:3. O čtyři minuty později zamířila Vodrážkova dělovka z dvaceti metrů přímo do šibenice – 0:4. Chvilku na to lovil Herink míč ze své sítě popáté. Vitner vysunul Šmída, jehož přihrávku do prostoru dotlačil do sítě ve skluzu Vodrážka, který završil hattrick – 0:5. V 87. minutě zaznamenali domácí alespoň čestný úspěch z dorážky Herinka – 1:5.

Spokojený s výsledkem byl funkcionář Hředel Jan Sklenář: „Před zápasem jsme měli velké obavy, ale Kolešovice neodehrály žádné úchvatné představení. Bohužel hodně času hráči obou týmů spíše diskutovali, komentovali vše, co se na hřišti děje, než aby hráli, a hra tak ztratila jakýkoliv spád. Ani my jsme neodehráli top zápas, ale výsledek je super, stejně jako povedený návrat Vodrážky."

Kolešovice: A. Herink – J. Herink, Vician, Barthel, Ridzoň (46. Kovář, 
75. Rychtařík) – Daniš, Houška, Roubík, Stiska – Prais (77. Holeček), Polánek.
FK Hředle : Malinovský – V. Holý, Došek, Somol – M. Holý, J. Sláma, A. Vitner, Šmíd. M. Vodrážka – Bechner, Hladký.⋌