Anketa nejen zpestří fotbalové léto v okrese, ale může pomoci i zmapovat ty nejnadanější borčíky, kteří po našich pažitech běhají.
A když vidíte aktuální situaci  dospělých týmů, hlavně těch velkých jako je Nové Strašecí, Tatran Rakovník a SK Rakovník – může taková mapa nadějných kluků a dívek být jedině ku prospěchu.

Soutěžit se bude ode dneška téměř dva měsíce, až do pátku 16. srpna. Tak, abychom nejlepší mohli pěknou plaketou ocenit hned v úvodu další fotbalové sezony za ročník předešlý.

Pravidla jsou jednoduchá.

Vyplňte soutěžní kupon (jméno hráče či hráčky a také jejich aktuální klub), který bude vycházet do 16. srpna každý den, a to alespoň v jednom soutěžním políčku. Volit ale můžete samozřejmě všechny tři kategorie. Podmínkou je, aby váš favorit buď hrál na rakovnickém okrese, nebo zde bydlel, i když by např. hostoval v okrese jiném.

Vyplněný kupon poté zašlete na adresu redakce Rakovnického deníku (Tyršova 437, Rakovník) nebo ho přineste přímo k nám. Pomocí internetu nebude možné hlasovat!

Pokud nashromáždíte kuponů více najednou, můžete je poslat v dopisní obálce nebo opět doručit přímo do redakce. Není nutné posílat každý zvlášť! Vyřazeny budou všechny nevyplněné kupony i kupony zkopírované.

Aktuální pořadí budeme přinášet na našich internetových stránkách (www.rakovnicky.denik.cz). Teď už si nezbývá přát nic jiného, než abyste se u nové ankety v létě roku 2013 dobře bavili a hlasovali pro ty nejlepší, nejšikovnější nebo třeba jen vám nejmilejší malé fotbalisty a fotbalistky.