Unhošť – Zavidov 1:5 (1:4)

„Vzhledem k tomu, že to byl v soutěži náš první zápas, trochu jsme byli nervózní a čekali, jaký zápas to bude. Přes léto se nám podařilo přivést tři dobré hráče, a tak jsem týmu věřil. Zadek vyztužil Jakub Hamouz a Pavel Liprt, dopředu jsme přivedli Adama Špičku. Odjeli jsme tedy kompletní. Dost nám pomohly tři rychlé branky v úvodu utkání. Hrálo se nám dobře, velké rozměry hřiště nám svědčily. Do 25. minuty jsme vedli 3:0," komentuje s úsměvem na tváři první minuty zápasu kouč Zdeněk Pichner.

Pak ale udělala zavidovská defenzíva chybu v rozehrávce a domácí trestali na 1:3. Trochu se nadechovali, ale do poločasu hosté přidali čtvrtý gól po sólu Škyty – 1:4. Po změně stran měl velkou šanci Korčák, ale do brány uklidil míč až Bok, který využil odražené střely Urika.

„Z výhry mám pochopitelně velkou radost, prezentovali jsme se dobrým fotbalem, ale na druhou stranu víme, že ty těžší zápasy asi přijdou. Třeba v neděli doma přivítáme Doksy a to už bude těžší zápas," dodal Pichner.

Příští utkání sehraje Zavidov doma 1. září od 17 hodin a přivítá Doksy, které v prvním kole remizovaly s Hýskovem.

Branky: 2x Špička, Škyta, Korčák, Bok.

Zavidov: Kukla – Koc, Beneš, Hamouz, Liprt – Štiller D. (55. min Urik), Bok (75. min. Pichner), Devera (62. min. Krejza), Špička (70. min. Hvězda) – Korčák (80. Skoupý), Škyta. Trenéři: Zdeněk Pichner a Jaroslav Hamouz.