SK Pavlíkov - FC Slavia Karlovy Vary - mládež 3:1 (2:0)

Domácí hráčky se od úvodního hvizdu ujaly tempa hry, byly v pohybu a po dobré produktivitě šly brzy do vedení. Již v 8. minutě Řenčová využila přesné nahrávky od středopolařky Čechové a úspěšně zakončila svůj únik. Poté přicházely další brankové příležitosti, ovšem velmi vázla finální část.

Při dalším závaru ve vápně Varů měla k odraženému míči nejblíže Kieryková, která využila volného prostoru a s klidem zakončila přesně za záda hostující gólmanky. K závěru poločasu přišlo i několik protiútoků Slavie, avšak vše hasila obrana s gólmankou Hykovou.

Do druhého poločasu Lvice vstoupily opět aktivně. Po tlaku se u lajny uvolnila záložnice Šímová a přesným centrem našla ve vápně Pázlerovou, jež zkušeně zakončila.

Třetí branka však Pavlíkov uspokojila natolik, že jeho výkon začal upadat. Soupeřky těžily z chyb domácích, postupně se dostávaly do hry a především nebezpečné blízkosti branky Pavlíkova. Blížila se hodina hry, když Hyková nedosáhla na povedeně kopnutou standardní situaci a Lvice inkasovaly. Přesto, že závěr zápasu byl ve znamení nepřesností, další změna skóre už nepřišla. Utkání bylo premiérou pro začínající hráčky Anetu Gebhartovou a Nikolu Baďurovou.

Trenérka Veronika Bártová byla spokojená s prvním poločasem, i když tým neproměnil spoustu šancí. "Vstup do druhého poločasu byl také podařený, ale po vstřeleném gólu šel náš výkon rapidně dolů. Chyběl pohyb, důraz i přesné zakončení.”

SK Pavlíkov: Hyková - Churanová, Hajnová, Studená - Šímová, Čechová, Řenčová, Ketmanová - Krejčová, Kieryková, Pázlerová. Hokejově střídaly: Baďurová, Gebhartová