Starší kluci si pod vedením trenéra Václava Procházky neužívali jen slunečné počasí na trávníku s míčem, ale také oslavy šedesátých narozenin svého trenéra.

Tomu sice moc radost neudělali, když ve velmi hratelném zápase nakonec remizovali jen 1:1, ale těch zahozených šancí…

Klukům bylo k dispozici hřiště v Lužné, kam přijelo i pár rodičů od hostů. O kategorii mladší výběry hrály na Tatranu a ani tam nebyli fotbalisté spokojeni, protože prohráli 0:1. Mladší hrají jen na půlku hřiště s menším počtem hráčů.

Výběry U 13 zakončily tímto zápasem svoje působení v kategorii mladších žáků. Snad se někteří šikovní kluci dostanou ve svém týmu do popředí a ještě o nich uslyšíme. Vždyť kvůli tomu se výběry dělají.

Po zápase čekal na každého borce párek, a když po jídle kluci pogratulovali trenérovi Václavu Procházkovi a předali mu dort, hodovalo se i sladkým a bouchaly rychlé špunty. Však to znáte, každý chtěl plnou skleničku na kuráž.

Na své si přišel i František Karas, dlouholetý činovník a trenér okresních výběrů vůbec, kterému předala komise upomínkový dárek.
Po oslavách se hráči sejdou opět na fotbalových dvorcích, ale už jen za své oddíly, ve kterých se mohou potkat v soutěži i jako soupeři.