SK Pavlíkov – Holoubkov 2:0 (1:0)

Hostující hráčky se na soupeřky vrhly a už v první minutě se na Dolejšovou řítily tři holoubkovské fotbalistky, kterým se postavila jen jedna hráčka domácích, která ale vše společně s gólmankou vyřešila bez ztráty.

Zápas se uklidnil a vyrovnal, hra byla bojovná. Ve 22. minutě přehazovala Hlaváčková vyběhlou brankářku hostí a míč jasně směřující do branky padl nečekaně na drn a od něj se odrazil mimo branku a do zámezí. Všichni přítomní zůstali zírat, ale Pavlíkov bojoval dál.

Po deseti minutách už byla úspěšná Pázlerová – 1:0. Hosté měli trochu smůlu, když nastřelili tyč a dvakrát musela zasáhnout dobrá Dolejšová. Ve druhém nástupu už chytnul fotbal více jistoty a domácí byli lepší.

Holoubkov hrozil jen z brejků, kterých moc nebylo. Pázlerová vymyslela akci na druhý gól, když poslala Bogliovou, pro níž to byl první dotek s míčem a hned gólový – 2:0.

Zbytek zápasu se odehrál v poklidu a lvice si udržením tohoto výsledku zajistily nejen postup do dalšího kola, ale také přímý souboj s FK Rakovník, který je právě v následujícím kole bude čekat. Tímto tedy zveme všechny diváky na dívčí derby mezi SK Pavlíkov a FK Rakovník na hřišti v Pavlíkově, a to 18. září v úterý od 14:00.

Kdo postoupí v pohárovém utkání z tohoto boje dál do čtvrtého kola poháru, se dozvíme právě v den státního svátku. „Jsem rád, že jsme postoupili do dalšího kola a samozřejmě se těšíme na souboj s Rakovníkem,“ řekl natěšený trenér Pavlíkova Jaroslav Červený.

SK Pavlíkov: Dolejšová – Pospíšilová, Hajnová, Šarlingrová, Hlaváčková – Brabcová, Slavíková, Mladá (78. Vinglerová), Pavlíčková (70. Broumová) – Pázlerová, Kutílková (59. Bogliová)