SK Hvozdnice – FC 05 Zavidov 3:0 (2:0)

Domácí měli od začátku navrch, zatlačili Zavidovské na jejich polovinu a první vstřelená branka byla jen otázkou času. Dočkali se v 31. minutě, když se do šance dostal Obermajer, jeho střelu zblokoval ještě jeden ze zavidovských obránců přímo do sítě – 1:0. V závěru prvního poločasu měli hosté možnost zakončit svoji akci, avšak dávali si přednost, čehož domácí využili a po rychlém brejku přidal gól do šatny Mráz – 2:0.

Prvních dvacet minut druhé půli připomínalo hru kočky s myší, Hvozdnice si s hosty dělaly, co chtěly, a další gól do sítě Zavidova na sebe nenechal dlouho čekat. Hned v 52. minutě pojistil vítězství svojí druhou brankou v utkání Obermajer a poté už se zápas pouze dohrával.

„Předvedli jsme absolutně katastrofální výkon. Druhý gól do šatny byl z hlediska obrazu hry rozhodující a poté jsme na bodový zisk neměli nárok. Domácí nakonec zaslouženě zvítězili a 3:0 je pro nás ještě hodně milosrdný výsledek. Výkon na hřišti koresponduje s tréninkovou morálkou," nebyl vůbec spokojen trenér Zavidova Jaroslav Hamouz. ⋌

FC 05 Zavidov: Kukla – Hvězda, Liprt (46. Jančařík), Pichner, Beneš – Štiller (71. Zuda), Devera, Geier – Korčák, Žďánský (59. Špička), Ryšlavý.