SK Rakovník přivítal na svém hřišti SK Úvaly, který se pohybuje v předních vodách tabulky krajského přeboru. Naopak Rakovničtí okupují pozice na opačném konci tabulky. Každý bod se tak počítá. Tentokrát si SK připsal na své konto jeden bod, a to za bezbrankovou remízu. Se sedmi body tak drží SK Rakovník 14. místo ze šestnácti, ale poslední Mnichovohradištský SK hraje dohrává kolo v neděli, stejně jako předposlední Benátky n. Jizerou. Pokud oba celky uspějí, přeskočí o bod SK Rakovník.

I Tatran Rakovní se tentokráte rozešel smírně se soupeřem. Na hřišti ČLU Beroun prohrávali sice Rakovničtí rozdílem jedné branky, avšak ve druhém poločase Tatranští dokázali vyrovnat.

Nedařilo se Novému Strašecí. To v Českém Brodě prohrálo 1:0, když hosté inkasovali v 62. minutě. O dvě minuty později musel předačasně do sprch Růžička.

Výsledky krajské I. B třídy: Doksy – Lány 2:0, Branov - Novo Kladno 1:7