Spanilá jízda Lužné okresním přeborem skončila v devátém kole. Luženští sice v Kolešovicích vedli těsně zásluhou Šnajdra 0:1, ale svůj náskok nedokázali udržet. Od šedesáté minuty navíc hráli v početním oslabení, když sudí Polívka poslal jednoho z hostů předčasně do sprch. Pět minut před koncem se podařilo Kolešovickým vyrovnat Krumhanzlem. I přes remízu i nadále Luženští vládnou tabulce okresního přeboru s tříbodovým náskokem před trojicí týmů, která má shodně po dvaadvaceti bodech.
Druhá Mšec na svém pažitu přivítala Hředle, které jsou letošním příjemným překvapením. Souboj předních týmů nakonec neměl vítěze, utkání skončilo nakonec nerozhodně 2:2. Na vedoucí trio se dotáhl po rozporu plném vstupu do soutěže Pavlíkov. Ten dokázal totiž zvítězit na horké půdě Kněževsi poměrem 0:2 brankami Nováka a Vodrážky.

Pro mnohé okresní fotbalové nadšence je asi překvapením kola porážka Jesenice nedomácím hřišti se Sokolem Janov. První poločas skončil sice nerozhodně 1:1, ve druhém byli o jednu branku lepší hosté. Ti se díky zisku tří bodů odpoutali od spodních pater tabulky. Jeseničtí po dvou výhrách stále čekají na nějaký bod do tabulky. Oráčov částečně uspěl v utkání proti Sýkořici. Vyrovnané utkání skončilo plichtou 2:2, když se za domácí dvakrát trefil Jeníček, za hosty Linc a Jirátko. ⋌(jk, elm)

II. třída – 9. koloSK Oráčov – So. Sýkořice 2:2 (1:1) – (Jeníček 2 – Linc P. ml., Jirátko), SK Senomaty – FC PO Olešná 5:0 (1:0) – (Vávra 3, Vopat, Česák), ČL Kolešovice – Sp. Lužná 1:1 (0:1) – (Krumhanzl – Šnajdr), FC Jesenice – So. Janov 1:2 (1:1) – (Čížek – Kinter, Rosa M.), FK Kněževes – SK Pavlíkov 0:2 (0:0) – (Vodrážka T., Novák), So. Mšec – FK Hředle 2:2 (0:1) – (Kočí, Neužil – Minařík, Kolář), SK Lány – Oh. Městečko 2:6 (1:1) – (Jungmann, Švolba – Urban J. 3, Šnídl P. 2, Makarský).
1. Sp. Lužná⋌ 9 8 1 0 19 : 8 25 ( 10)
2. So. Mšec⋌ 9 7 1 1 32 : 14 22 ( 10)
3. FK Hředle⋌ 9 7 1 1 22 : 9 22 ( 10)
4. SK Pavlíkov ⋌9 7 1 1 24 : 14 22 ( 10)
5. FK Kněževes⋌ 9 5 0 4 20 : 15 15 ( 3)
6. FC PO Olešná⋌ 9 5 0 4 20 : 20 15 ( 3)
7. Oh. Městečko⋌ 9 4 0 5 24 : 13 12 ( 3)
8. So. Janov⋌ 9 3 2 4 12 : 16 11 ( -4)
9. SK Senomaty⋌ 9 2 3 4 17 : 20 9 ( -6)
10. ČL Kolešovice⋌ 9 2 2 5 12 : 31 8 ( -4)
11. So. Sýkořice⋌ 9 2 1 6 10 : 22 7 (-11)
12. FC Jesenice⋌ 9 2 0 7 13 : 20 6 (-12)
13. SK Lány⋌ 9 2 0 7 16 : 25 6 ( -9)
14. SK Oráčov⋌ 9 0 2 7 14 : 28 2 (-10)

III. třída: Ol. Rakovník – So. Pustověty 4:3 (2:2) – (Šmíd 2, Dyršmíd, Špimr – Truksa 2, Šimon), So. Branov – TJ Roztoky 3:0 (2:0) – (Dubský T. 2, Varyš), TJ Šanov – So. Kroučová 1:3 (1:2) – Sekyra A.), TJ Čistá – SK Lišany 1:3 (1:1) – (Votroubek R. – Paseka, Chládek, Hamouz J.), B. Rynholec – So. Srbeč 3:3 (1:1) – Wittmayer 2, Verner – Kolařík, Sova, Svítek), Sp. Řevničov – FC05 Zavidov B 2:3 (2:1) – (Tóth, Hanzlík), Sj. Chrášťany – SK Lány B 2:2 (0:0) – (Dvořák, Procházka J. – Kostík, Kosár).
1. FC05 Zavidov B⋌ 9 8 0 1 35 : 6 24 ( 9)
2. Ol. Rakovník⋌ 9 7 0 2 33 : 17 21 ( 9)
3. B. Rynholec ⋌9 5 2 2 25 : 17 17 ( -1)
4. SK Lány B⋌ 9 4 2 3 19 : 14 14 ( 2)
5. So. Branov⋌ 9 4 2 3 21 : 20 14 ( -1)
6. SK Lišany ⋌9 3 4 2 30 : 20 13 ( -2)
7. So. Pustověty⋌ 9 3 2 4 26 : 21 11 ( -4)
8. TJ Čistá⋌ 9 3 2 4 19 : 19 11 ( -1)
9. TJ Šanov⋌ 9 3 2 4 20 : 26 11 ( -1)
10. Sp. Řevničov⋌ 9 2 4 3 18 : 20 10 ( -2)
11. So. Kroučová ⋌9 3 1 5 14 : 17 10 ( -5)
12. TJ Roztoky⋌ 9 2 3 4 15 : 22 9 ( -3)
13. Sj. Chrášťany ⋌9 2 3 4 16 : 24 9 ( -3)
14. So. Srbeč⋌ 9 0 1 8 14 : 62 1 (-11)

IV. třída – 9. kolo: FK Kounov – So. Panoší Újezd 5:2 (3:0) – (Podpěra 3, Amler F., Huttr ml.), FK Kněževes B – B. Lubná 1:1 (0:0) – (Miksa – Souček), So. Petrohrad – So. Ruda 6:0 (3:0) – (Halámek L. 4, Sochor 2), FC Hořesedly – SK Rakovník B 0:6 (0:4) – (Červený P. 2, Žihla, Vorel, Polák), TJ Roztoky B – FC PO Olešná B 2:1 (0:1) – (Čumpelík, Čermák – Pavlíček), TJ Slabce – M. Hřebečníky 3:1 (1:1) – (Ikrényi 2, Klekner), ČL Kolešovice B – volno.
1. SK Rakovník B ⋌9 8 1 0 44 : 7 25 ( 10)
2. TJ Slabce ⋌8 6 2 0 26 : 5 20 ( 11)
3. So. Petrohrad⋌ 9 4 2 3 29 : 15 14 ( -1)
4. FK Kněževes B ⋌8 3 4 1 29 : 6 13 ( 1)
5. FC PO Olešná B⋌ 9 4 0 5 21 : 21 12 ( -3)
6. FK Kounov ⋌8 4 0 4 24 : 25 12 ( 0)
7. So. Ruda⋌ 8 3 2 3 11 : 24 11 ( 2)
8. ČL Kolešovice B⋌ 8 3 1 4 20 : 20 10 ( -5)