Jindřichův Hradec – Nové Strašecí 0:1 (0:1)

Stejně jako před týdnem, i tentokráte rozhodl o vítězství svého týmu novostrašecký Glasnovič. Nyní už ale v desáté minutě, kdy poslal míč za záda domácího brankáře Hulíka hlavou. „Bylo to po centru Mžourka z pravé strany a Glasnovič mířil přesně do šibenice. Upřímně jsme se divil, že to tam vůbec z takové dálky dolétlo," popsal jedinou branku v utkání novostrašecký lodivod Libor Šíma.

Zhruba o dalších patnáct minut později mohl navýšit skóre Ducár, chvilku na to se v dobré střelecké pozici ocitl Palko. Ani jeden však nemířil přesně. Novostrašečtí opět ukázali bojovnost, domácí se sice několikrát dostali na dostřel branky hostujícího Kuta, ale to bylo vše. Novostrašecký gólman nemusel za celý první poločas řešit vážnější situaci.

Ještě úvodní čtvrt hodina druhého dějství patřila hostům z Nového Strašecí. Ti si vytvořili několik šancí, jenže Kaválek, Obermajer či Ducár znovu neuspěli. Poté postupně domácí hru vyrovnali. Navrch měli od osmdesáté minuty, kde byl vyloučen Jan Mrázek, a to za údajné udeření soupeře.

Více se o utkání dočtete v pondělním vydání Rakovnického deníku s datem 9. listopadu 2015