Svěřenci Václava Ecka dokázali i v ne příliš silné sestavě vyhrát. Tak se ukázalo, že i střídající hráči umí zabrat a možná ukázali, že by se rádi poprali v závěru soutěže o místo v sestavě.

P. Nymburk - Tatran Rakovník 0:2 (0:1)

„Jsem rád, že se nám podařilo i v jiném složení bodovat, dokonce na hřišti soupeře, což se nám v poslední době nechce dařit, i když jsme kolikrát na body z venku měli.

Teď to konečně vyšlo. Sice jsme mohli být ve vícebrankovém vedení už po poločase, ale rozhodčí posoudil dva zákroky na Kudelu ve vápně jinak. On sám pak dokázal vstřelit dvě branky po brejku.

Je pravda, že ve druhém poločase mohli domácí třeba snížit, protože proti nám kopali asi čtyři nebezpečné přímé volné kopy, ale tam naopak vynikl náš Radek Zach, který nás podržel. Kluci bojovali a hráli s nasazením.

Myslím, že výsledek 2:0 v náš prospěch je nakonec zasloužený a vzhledem k víkendovým výsledkům jsou pro nás další tři body do tabulky moc důležité,“ ohodnotil výkon hráčů trenér Václav Eck.

Tatran Rakovník: Zach – Hájek – Čermák, Havel, Krejza – Kratochvíl, Hůla, Větrovský, J. Konopásek (72. Brož), Poula (72. P. Kučera) – Kudela.