Žáci prohráli, ale přesto zaslouží pochvalu

Praha – Žákovské týmy SK Rakovník ve 13. kole České ligy zajížděly do Prahy, kde se utkaly s celky Admiry. I když Rakovničtí podali velmi dobré výkony, domů si nepřivezli ani bod. Zejména porážka žáků ročníku 98 je krutá, neboť jediný gól dostali v poslední minutě z pokutového kopu.

10.11.2011

ilustrační fotoFoto: Foto: Deník/Bianka Joglová

FK Admira Praha 97 – SK Rakovník 97 4:1 (1:1)

Domáci šli do vedení již ve 3. minutě. Rakovničtí se z úderu rychle oklepali a zejména útočné kvarteto Faigl, Knor, Kovacz, Nováček začalo Pražanům zatápět pohybem, důrazem a hlavně přízemní kombinací. V 8. minutě Faigl ještě mířil vedle a o dvě minuty později po přetaženém centru Kovacze do tyče, ale v 11. minutě po kombinaci dua Knor - Kovacz se už trefil do černého – 1:1.

Ve druhé půli se čekalo, kdy z vyrovnaného průběhu zahřmí. Kovacz pálil z úhlu do boční sítě. Přišla 56. minuta a s ní radost Pražanů, kteří se z pokutového kopu dostali do vedení 2:1. Když v 63. minutě domácí hráč z nulového úhlu přeloboval Beneše a zvýšil na 3:1, bylo o osudu duelu rozhodnuto. Domácí krátce nato přidali i čtvrtý gól.

„Kluci podali dosud nejlepší výkon. Nejen po stránce fotbalové, ale i sebevědomí. Útočná čtveřice hrála odvážně a stále se lepšícího Žihlu a Škrlanta doplnil i Votroubek. Obdivuhodný výkon podal obránce Jirka Beneš, který odehrál téměř dva kompletní zápasy,“ poznamenal rakovnický trenér Tomáš Pavlíček.

SK Rakovník: M. Beneš - Nágl - Žihla, Škrlant, J. Beneš (66. Kříž) - Votroubek, Knor, Fajgl, Pfejfer (36. Mužík, 66. Lev) - Nováček, Kovacz.

FK Admira 98 – SK Rakovník 98
1:0 (0:0)

Hosté mohli jít do vedení už v 5. minutě, ale únik a šanci Vejvody zastavil stoper domácích za cenu žluté karty. Trestný kop L. Hamouze pak skončil jen těsně vedle tyče. Ve 39. a 49. minutě se vyznamenal tváří v tvář proti útočníkům gólman Helebrant. Výpady hostů se mohly proměnit v radost v 61. minutě, kdy Krupička vybojoval míč na půlící čáře, přihrál Vejvodovi, jenž se prosadil až před brankáře, ale mířil těsně vedle tyče. Zápas pak směřoval k remízovému konci, než přišla poslední minuta – proměněná penalta Admiry - a po ní okamžitě závěrečný hvizd rozhodčího.

„Prohrát z pokutového kopu v poslední minutě je kruté. I když si na výkon rozhodčích nemůžeme stěžovat, posoudit nastřelenou ruku před tělem v okamžiku, kdy už je konec remízového zápasu, bylo hodně přísné. Pocit zklamání nezmění ani fakt, že domácí měli v průběhu utkání více šancí. Navíc jsme se museli vyrovnat s několika absencemi ze zdravotních a rodinných důvodů. Musíme pochválit výpomoc z řad mladších žáků. Kadar patřil k nejlepším na hřišti, Čech s Kalvachem prokázali své schopnosti hrát s míčem a Mezei byl velice aktivním a platným v útoku,“ řekl k duelu Tomáš Pavlíček.

SK Rakovník: Helebrant – J. Beneš, R. Hamouz, Pfejfer, L. Hamouz – Mužík (57. Krupička), Ludvík, Kadar, Titlbach (43. Čech) – Vejvoda, Mezei (45. Kalvach).

V posledním nedělním kole přivítá SKR týmy FK Ústí nad Labem.

10.11.2011 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Stavebnictví - Stavebnictví Geodeti a ostatní 20 000 Kč Ostatní odborní pracovníci v oborech příbuzných kartografii a zeměměřictví Ostatní odborní pracovníci. Požadované vzdělání: bakalářské. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 27000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Náplň práce: zařazení dle katalogu správních činností - 2.62.11- Systémové činnosti při vedení a obnově operátu, zjišťování průběhu hranic., Nabízíme: 5 týdnů dovolené, příspěvek z FKSP, stravenky, 5 dnů sick day., Motivační dopis společně s životopisem zasílejte v termínu do 30.9.2018 na e-mail Marcel.Franek@cuzk.cz, Kontakt: osobně, tel. 313521613 nebo e-mailem.. Pracoviště: Katastrální úřad pro středočeský kraj - pracoviště rakovník, Na Sekyře, č.p. 2123, 269 01 Rakovník 1. Informace: Marcel Franěk, . Zdravotnictví - Zdravotnictví Zdravotní sestra 22 000 Kč Všeobecné sestry a porodní asistentky bez specializace Ranní zdravotní sestra. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 22000 kč, mzda max. 26000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Náplň práce: zdravotní péče o klienty Domova se zvláštním režimem (cílová skupina lidí trpící demencí), základní zdravotní péče (odběry, převazy, TK, podávání léků) administrativní činnost (zápis intervencí, spolupráce s lékařem - zpracování vizit), Požadavky: znalost práce na PC, pozitivní přístup k práci s lidmi (seniory), zodpovědnost, empatie, pracovitost, týmovost, praxe v obdobném zařízení výhodou, čistý RT., Nabízíme: firemní benefity, možnost ubytování, úhradu požadovaného kurzu, měsíční masáže, příspěvek na obuv, ošacení., Nástup možný dle domluvy i dříve, smlouvu možno prodloužit na dobu neurčitou., Kontakt: tel. 734750821 nebo e-mailem dsnovestraseci@seznam.cz. Pracoviště: Alma mater, o.p.s., Dukelská, č.p. 1142, 271 01 Nové Strašecí. Informace: Eva Benešová, +420 734 750 821. Věda a výzkum - Specialisté v oblasti vědy a techniky 22 000 Kč Specialisté v oblasti vědy a techniky Technik/technička zkušební laboratotoře. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 22000 kč, mzda max. 28000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Náplň práce: práce při provádění zkoušek stavebních materiálů a konstrukcí v laboratoři a na stavbách., Požadujeme: min. SŠ vzdělání nejlépe technického zaměření (stavební apod...), aktivní práci na PC (MS Office), pečlivost, samostatnost, dochvilnost, časovou flexibilitu, logické myšlení. Aktivní řidič sk. B. , Nabízíme zajímavou práci v mladém kolektivu, možnost kariérního postupu., Kontakt: e-mailem vymyslicky@qualiform.cz. Pracoviště: Qualiform, a.s. - řevničov, 271 01 Nové Strašecí. Informace: Petr Vymyslický, . Výroba - Výroba Manipulační dělníci ve výrobě 14 650 Kč Manipulační dělníci ve výrobě manipulační pracovník skladu. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 14650 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: . Pracoviště: Český inter control cz kom. spol., Na Spravedlnosti, č.p. 2542, 269 01 Rakovník 1. Informace: Jana Rendlová, +420 313 515 718.

Hokejisté HC Rakovník porazili v prvním čtvrtfinálovém duelu Černošice 5:4.

Rakovník pohasl, ale jen na stadionu, výhru mít asi bude

Pozemní hokejisté Rakovníka nasázeli Bolevci osm gólů.
4

Výkon rakovnického týmu gradoval po přestávce

-

To tu ještě nebylo. Noční turnaj ve fotbale jeden na jednoho

Mladá Boleslav - V sobotu 29. září od 20 hodin se pod září reflektorů uskuteční turnaj ve fotbale jeden na jednoho.

-

Mladší žáci pálili jako o život

Rakovnicko - Okresní přebor mladších žáků pokračoval zápasy pátého kola. A mladí fotbalisté pálili jako o život.