FK Rakovník – Karlovy Vary 2:3 (1:1)

„Cítil jsem z prvního poločasu, že to půjde. Vary nebyly ten silný soupeř, jak ho známe, ale všechno bylo během tří minut jinak,“ začal vyprávět trenér Jan Janota.

Vše začalo během prvních dvaceti minut, když musela pro zranění opustit trávník stoperka Krobotová. Roubíková se musela přesunout na tento její post a jak se později ukázalo, ona ani její spoluhráčky na tuto změnu neuměly dost dobře zareagovat.

První gól padl právě proto, že šly dvě hráčky do souboje a obě propadly, pak už měla varská útočnice úlohu lehkou – 0:1. Do poločasu se ale podařilo Novotné vyrovnat z pokutového kopu.

Sotva nastoupila děvčata ke druhému poločasu, hned udělala dvě chyby. Nejprve Špatně zpracovala míč Kieryková, umožnila soupeřkám snáze postupovat na rakovnickou branku a dopadlo to pro domácí ztrátou – 1:2.

Neuběhlo ani pět minut a obrana FKR selhala znovu a nechala si dát třetí gól. Skóre musela prostřednictvím trestňáku snižovat Zelenková, ale blíž se už domácí hráčky nedostaly.

FK Rakovník: Pavlíčková – Krobotová (Káňová), Roubíková, Brabcová, Vedralová – Andrová, Zelenková, Novotná, Chudá – Kieryková, Stránská.