Baník Stochov - FK Chmel Mutějovice 0:3 (0:1)

Přes nepřízeň počasí vstoupila obě mužstva do zápasu s velkým nasazením. Domácí se spoléhali zejména na brejkové situace a díky výškové převaze i na centrované míče, hosté naopak na kombinační hru po zemi. Rozhodující okamžik prvního poločasu přišel v 17. minutě. Sajner zatáhl po pravé straně a z obtížného úhlu tvrdě vypálil, domácí gólman jeho střelu s problémy vyrazil na zadní tyč přímo k nabíhajícímu Staňkovi – 1:0.

I další průběh prvního poločasu byl velmi vyrovnaný, brankově se však nedokázalo prosadit ani jedno mužstvo. Nejblíže k tomu měl ve 41. minutě po zblokované střele Holého Sajner, ale i on minul branku.

Hned v úvodu druhého poločasu předvedli hosté rychlou kombinační akci, Sajner přihrával Koláčkovi, který však z dobré pozice pálil vysoko nad. Vzápětí si slušnou šanci vypracovali i domácí, ale ani oni netrefili branku. V 68. minutě rozehrál Roubík nakrátko trestný kop na rohu velkého vápna a Lupák propálil vše před sebou – 2:0.

Definitivní klid do řad chmelařů pak přinesla 78. minuta. Majba s Roubíkem nádhernou kombinační akcí vyšachovali domácí obranu, která musela situaci řešit nedovoleným zákrokem na Roubíka. Míč si na značku pokutového kopu postavil Sajner a s jistotou potvrdil zisk tří bodů pro hostující chmelaře.

V závěru utkání měli ještě domácí blízko alespoň ke kosmetické úpravě výsledku, proti tomu se však postavil gólman Malinovský, který bravurním zákrokem vytáhl střelu směřující přímo do vingle jeho branky.

Pohledná kombinační hra, kterou předvádějí svěřenci Miroslava Křivánka v posledních utkáních, tak opět přinesla zasloužené ovoce v podobě již třetího vítězství v řadě a díky s přehledem hrající obraně i obdivuhodné skóre z těchto tří utkání 18:0.

Mutějovice: Malinovský – Kapoun - Beránek, Holý, Linhart – Lupák, Roubík, Majba, Koláček (79. Melč) – Sajner, Staněk. Trenér Miroslav Křivánek.