FC 05 Zavidov – Hostomice 1:5 (0:3)

Domácí Zavidov nastoupil do zápasu bídně, když hned v 8. minutě po brance Babíčka prohrával 0:1. Další branku Hostomic přidal ve 30. minutě Hruška a na 3:0 zvýšil o šest minut později Šebek.

Zavidovští se po hrůzném prvním poločasu mírně zlepšili a v 54. minutě snížil Beneš na 3:1. To však bylo ze strany domácích vše, a hned o čtyři minuty později vrátil hostům tříbrankový náskok svojí druhou brankou v utkání Hruška – 1:4. Poslední slovo měl v 80. minutě Babíček, který pečetil výhru Hostomic – 5:1.

„Podali jsme katastrofální výkon, soupeř byl jednoznačně lepší a přehrál nás naprosto zaslouženě. Chtěli jsme hrát ze zabezpečené obrany, ale hned v osmé minutě jsme inkasovali. Tento gól udal ráz celého zápasu a do poločasu hosté zvýšili na 0:3, což je naše 'domácí klasika'. A těžko pak něco dohánět, to se povede jednou za sezonu a ne aby to bylo pravidlem," popsal bídný první poločas trenér Zavidova Jaroslav Hamouz, podle nějž se hra v druhé půli mírně zlepšila. „V druhém poločasu jsme se trochu zlepšili, snížili jsme na 3:1, a když už jsme se trošičku nadechovali k nějakému tlaku, Liprt dával malou domů, kterou vystihl Hruška, dal na 4:1 a prakticky bylo po zápase, který se nám vůbec nepovedl a za výkon hráčů se dokonce až stydím."

FC 05 Zavidov: Kukla – Liprt, Vanický, Jančařík, Pichner – D. Štiller (46. Geier), Polák, A. Špička (74. Dvořák), Žďánský – V. Beneš (81. Zuda), Korčák. Trenér: Jaroslav Hamouz.