FC05 Zavidov – ESTA Oráčov 1:0 (1:0)

Utkání začalo nakopávanými míči a neslo se tak celý poločas. Na obou stranách se hráči dopouštěli nepřesností. Oráčovu chyběl Katona mladší a domácím stojí hráči v trestu z minulého utkání, a to Štiller a Rek. Dvě drobné šance za Zavodiv měl Sekyra a Korčák, první vážné varování pro Oráčov přišlo až ve 35. minutě, když Blecha na hranici vápna udělal dvě parádní stahovačky a obránci hostí museli faulovat.

Pokutový kop proměnil Sekyra – 1:0. Do konce 45. minuty se nic vážného neudělo. Ve druhé části měl Zavodiv více ze hry. Oráčov se k zakončení vůbec už nedostal. Korčák nastřelil protihráče a odražený míč pálil do soupeře i Devera. Pak předvedli pěknou kombinační akci Devera s Kocem, zakončení však mířilo hodně nad.

Pro Koce pak nastala smutná chvilka, když opouštěl pro dvě žluté hrací plochu. V hlavičkovém souboji s Vachtlem byl podle sudího hráč Koc neopatrný. Hra byla kouskovaná, většinu času ne nehrálo.

I když měli hosté početní převahu, nebylo to na hřišti znát, naopak Korčák dvakrát utekl oráčovské obraně, ale trefil jen brankáře. V nastaveném čase hodili domácí aut, který hosté vybojovali a dostali se na polovinu domácích.

Tam se házel opět aut, který se dostal až před Červeného, merunu však na poslední chvíli ukopl Čech a spálil tak jediný hrozící zárodek oráčovské naděje na srovnání.