Spartak Příbram – FC05 Zavidov 0:2 (0:0)

Od úvodního hvizdu byli hosté ze Zavidova aktivnější a hnali se před domácí svatyni. Bohužel branky se hosté, i přes některé šance, nedočkali. Zajímavějším a atraktivnějším byl pro přítomné diváky druhý poločas. Už v 58. minutě musel předčasně do sprch domácí Rychlík, který surovým způsobem zajel do hostujícího hráče. Tvrdě jej nakopl do stojné nohy v boji o míč. Sudí Hlavnička tasil rovnou červenou kartu. Početní převaha však hostům dlouho nevydržela. V 68. minutě musel opustit hřiště Jančařík, když byl vyloučen po druhé žluté kartě. Přesto se však Zavidovští dočkali. V 83. minutě vybídl chytrou přihrávkou Štiller Exlera, který z úhlu mířil přesně – 0:1. V 87. minutě bylo pak na lavičce hostů ještě veseleji. Korčák pláchl obráncům a pohotově obstřelil brankáře – 0:2. V samotném závěru pak musel po druhé žluté kartě ze hřiště ještě příbramský Suchý.

„Podali jsme dobrý výkon, byli jsme aktivní od začátku utkání. Konečně se nám podařilo proměnit dobrý výkon také v body. Dovolím si tvrdit, že jsme vyhráli zaslouženě, kluci bojovali. Jsem s výkonem týmu spokojený," hodnotil utkání zavidovský lodivod Jaroslav Hamouz.

FC05 Zavidov: Kukla – Jančařík, Polák (33. Pichner), Klouček, Hvězda – D. Štiller, Devera, Dvořák (72. Špička), Krejza (60. Zuda) – Exner (90. J. Kraus), Korčák.