Zavidovští se sice dostali do dvoubrankového vedení, ale Mšec dokázala v druhé půli náskok soupeře z vyšší soutěže smazat a když už se zdálo, že zápas skončí nerozhodně, trefil vítězství Zavidovských Žďánský.

Také čtěte: Škábová: Chceme děti vést k zodpovědnosti

Sokol Mšec – FC 05 Zavidov 2:3 (0:2)

Jako první udeřili hráči Zavidova a to hned ve 3. minutě, když si na roh Štillera naběhl na zadní tyči Beneš a hlavou rozvlnil síť – 0:1. Po čtvrt hodině hry to bylo již 2:0, když Korčák vracel míč do vápna, kde si ho vracející se Kučera nešťastně srazil do vlastní branky. Mšec se však nepoložila a v 60. minutě se jí zásluhou Zemana, jemuž do samostatného úniku předložil balon D. Mrázek, podařilo snížit – 1:2. V 80. minutě zahrávali Mšečtí roh a Janoušek hlavou vyrovnal – 2:2. Derby nakonec rozhodl dvě minuty před koncem po krásné přihrávce Dvořáka Žďánský – 2:3.

„V prvním poločase byl Zavidov lepší. My jsme se zhruba 30 minut potýkali s jejich rychlostí, když už jsme se s tím srovnali, řekl bych, že jsme v druhém poločase byli i o trošičku lepší. Jinak si myslím, že si Zavidov asi vyhrát zasloužil," zhodnotil zápas kouč Mšeci Miloslav Mrázek.

Hamouz byl s výkonem svého týmu spokojen

Trenér Zavidova Jaroslav Hamouz byl s výkonem svého týmu spokojen, pouze ho mrzelo neproměňování šancí. „V první půli jsme byli lepší, druhý poločas už byl takový vyrovnaný. Vzhledem k tomu, v jaké fázi přípravy se nyní nacházíme, jsem byl spokojen jak s nasazením, tak i s výkonem. Fotbal byl férový i od soupeře, akorát mě trochu mrzí naše neproměněné šance, kterých jsme si vypracovali poměrně dost, ale to je taková naše stará bolest," řekl Hamouz, kterého trápí odchod několika klíčových hráčů.

„Odešli Polák a Špička. Co mě však mrzí nejvíc je ztráta Martina Wittmayera a na operaci kolenních vazů půjde Jirka Hvězda. Částečně by je mohl nahradit mladý Fajgl, který přišel z SK Rakovník, ale odchody zatím převažují."

Nepřehlédněte: Rakovničtí hokejisté postoupili do play off!

FC 05 Zavidov: Kraus (46. M. Štiller) – Zuda, Klouček, Beneš, Vitner – D. Štiller, Knor, Jančařík, Fajgl – Korčák, Žďánský. Hokejově střídali: Šmíd, Dvořák, J. Kraus. Trenér: Jaroslav Hamouz.

Sokol Mšec: Kolek – Škutchan, Kučera, Heller, Janoušek – Pejša – Setnička, Mrázek, Lupák, Zeman – Paluba. Hokejově střídali: Neužil, Pelc, Navrátil, Kapek. Trenér: Miloslav Mrázek.