Jedomělice – Zavidov 2:2 (0:1)

Obavy ze soupeře trenéři Zavidova měli, protože informace, že je kádr posílen o zkušené hráče, se potvrdila. Ve středu zálohy byli domácí lepší, ale hostům pomohl rychlý gól.

Po centru Koce uklidil míč o tyčku Špička – 0:1. Chvíli na to mohl stav navýšit Korčák, ale na mokrém terénu nedokázal nasměrovat míč přesně. Do půle měl Zavidov štěstí, protože domácí ze svého tlaku nastřelili dvakrát břevno.

Po změně stran Jedomělice v tlaku pokračovaly a po dlouhém nákopu a dobrém zorientování útočníka se jim podařilo vyrovnat. Když postupovali hosté tři na jednoho obránce, Škyta vyřešil situaci špatně a nepřihrál.

V dalším momentě už se hosté radovali a šli opět do vedení. Jednogólový náskok mohl zvýšit Korčák, ale udeřilo na druhé straně, domácí  vyrovnali z přímého volného kopu – 2:2.

„Remíza je spravedlivá, kdybychom třeba vedení 2:0 pojistili další brankou, a že šance byly, mohlo se utkání vyvíjet jinak, takhle jsme spokojení. Pořád je to bod z venku a Jedomělice prokázaly určitou kvalitu. Nyní náš čeká doma Novo Kladno," zhodnotil třetí venkovní zápas v řadě trenér Zdeněk Pichner.

Zavidov: Kukla – Koc, Beneš, Hamouz, Liprt – Štiller (Pichner), Devera, Bok (Krejza), Špička – Korčák (78. Skoupý), Škyta (78. Urik). Trenéři: Zdeněk Pichner a Jaroslav Hamouz.