Úvod zápasu ale patřil domácím, kteří si vytvořili územní převahu a zaslouženě se dočkali vedoucí branky. Poté se hra vyrovnala a srovnalo se také skóre, když Zuda obešel dva protihráče a naservíroval balon Vitnerovi, který jeho akci gólově zakončil. Vzápětí si oba hráči vyměnili role a Zuda po Vitnerově přihrávce nekompromisní ranou pod břevno poslal Zavidovské do vedení.

V závěru poločasu se skóre pohnulo ještě dvakrát. Nejprve si J. Kraus potáhl balon na lajně, posadil ho na hlavu Vitnera, který zvýšil na 3:1 pro Zavidov. Hned poté vstřelili Žlutičtí kontaktní gól, když hosté reklamovali míč v autu, hra ale pokračovala dál, domácí podnikli rychlý útok a snížili na 2:3. 


Ve druhém dějství mohli uklidnit Zavidov Čech a po něm Žďánský, ale nedali. Až D. Štiller v 70. minutě centroval balon do vápna a hráč Žlutic si srazil balon do vlastní sítě. Žluticím se podařilo ještě jednou snížit, ale více už nestihly, naopak hosté mohli své vedení v závěru ještě několikrát navýšit. 


„Museli jsme improvizovat v sestavě, když se navíc hned ve 20. minutě zranil Korčák. S tím budeme mít do prvního mistráku trochu problém. Na druhou stranu jsem viděl hráče, kteří se v přípravě na hřišti zatím tolik neobjevili a i když je stále co zlepšovat, mohu být celkem spokojen,“ uvedl trenér Zavidova Bedřich Koch. 


Zavidovské čeká start I. A třídy v neděli, když se od 17 hodin představí na hřišti nováčka z Tochovic. 


FC 05 Zavidov – A. Kraus (60. M. Štiller) – Vanický, Klouček, Vitner, J. Kraus – D. Štiller, Dvořák, Zuda, Koch (46. Šmíd) – Korčák (20. Devera), Žďánský (46. Čech).

Trenér: Bedřich Koch.