Zavidov – Doksy 2:0 (1:0)

Dobrý začátek vždy nakopne. V 8. minutě po rychlém vhazování utekl obraně Korčák a jeho střelu dorazil do branky všudybyl Škyta – 1:0. Pak byli domácí chvíli pod tlakem, ale ohrožení Kuklovy branky přišlo jen jednou a s ní si zavidovský strážce poradil hravě.

Druhý poločas začal obdobně, ale gólu se domácí fandové dočkali dřív. Liprt posunul Škytu, který utekl hostujícím zadákům a předložil míč na oplátku pro Korčáka – 2:0. Kukla zasahoval v brance už jen jednou a povedlo se mu zneškodnit nepříjemný trestňák letící pod břevno.

„První zápas doma a hned docela těžký soupeř. Trochu jsme měli ze zápasu vítr, věděli jsme, že Doksy mají ve svých řadách vysoké hráče, ale zvládli jsme to. Potvrdili jsme body zvenku a to je důležité. Pomohl nám opět rychlý gól. Na některých hráčích (viz nováčci Liprt a Špička) je vidět, že si krajskou soutěží prošli, osahali si jí a je to pro nás plus. Musíme jít od zápasu k zápasu a na každý se důsledně připravit. Nyní jedeme do Hýskova, to nebude vůbec jednoduchý soupeř," zhodnotil premiérový domácí duel v kraji kouč Zdeněk Pichner.

Zavidov: Kukla – Liprt, Beneš, Hamouz, Pichner (82. Štiller D.) – Špička (75. Hvězda), Bok (65. Krejza), Devera, Urik – Korčák, Škyta. Trenér Zdeněk Pichner a Jaroslav Hamouz.