OP dorostu - 14. kolo
TJ Roztoky - Tn. Rakovník 2:1 (0:1) – (Procházka T., Jirásek – Paseka), ČL Kolešovice - FC05 Zavidov 2:2, SK Lány a So. Mšec – volno.

Konečná tabulka
1. So. Mšec 10 8 0 2 44 : 20 24 ( 9)
2. Tn. Rakovník 10 7 0 3 27 : 17 21 ( 6)
3. TJ Roztoky 10 6 1 3 20 : 17 19 ( 4)
4. SK Lány 10 4 2 4 25 : 22 14 ( -1)
5. ČL Kolešovice 10 2 2 6 20 : 32 8 ( -7)
6. FC05 Zavidov 10 0 1 9 17 : 45 1 (-14)

OP st. žáků - 18. kolo
FC Po Olešná - TJ Slabce 2:2 (2:2) – (Štětka, Sládek J.), B. Lubná - TJ Čistá 1:4 (0:2) – (Vopat – Plincner 3, Novotný), ESTA Oráčov - ČL Kolešovice 0:7 (0:4) – (Rudovský 3, Herink 2, Berky 2), SK Senomaty - SK Lány 0:7 (0:4) – (Dvořák 3, Kindl 2, Tvrdík 2), Ch. Mutějovice - B. Rynholec 9:0 (2:0), SK Pavlíkov - So. Mšec 0:1.

1. TJ Čistá 18 18 0 0 174 : 6 54 ( 27)
2. Ch. Mutějovice 18 13 2 3 115 : 24 41 ( 14)
3. So. Mšec 18 13 1 4 82 : 40 40 ( 13)
4. ČL Kolešovice 18 12 1 5 71 : 35 37 ( 10)
5. SK Lány 18 11 0 7 86 : 53 33 ( 6)
6. TJ Slabce 18 8 2 8 65 : 41 26 ( -1)
7. B. Lubná 18 8 2 8 36 : 55 26 ( -1)
8. B. Rynholec 18 7 2 9 46 : 57 23 ( -4)
9. FC Po Olešná 18 6 1 11 29 : 50 19 ( -8)
10. SK Senomaty 18 3 2 13 16 : 104 11 (-16)
11. SK Pavlíkov 18 2 1 15 15 : 114 7 (-20)
12. ESTA Oráčov 18 0 0 18 1 : 157 0 (-27)

Okr. pohár ml. žáků - 7. kolo
TJ Čistá - TJ Roztoky 0:2 (0:1) - (Pavlis 2, Bureš), FC Jesenice - Sp. Řevničov – odloženo na 2.6. Sp. Lužná - Tn. Rakovník 1:0 (1:0) – (Vejvoda).

1. TJ Roztoky 7 5 0 2 29 : 5 15 ( 6)
2. Tn. Rakovník 7 5 0 2 16 : 5 15 ( 6)
3. TJ Čistá 7 4 1 2 26 : 10 13 ( 1)
4. Sp. Lužná 7 3 0 4 12 : 18 9 ( -3)
5. Sp. Řevničov 6 2 1 3 9 : 18 7 ( -2)
6. FC Jesenice 6 0 0 6 1 : 37 0 ( -9)

Okr. pohár st. přípravek - 7. kolo
So. Janov - Tn. Rakovník 0:11, SKP Rakovník - Sp. Řevničov 1:1 (0:1) – (Tesař – Skoupý L.), FK Kněževes – volno.

1. Tn. Rakovník 5 5 0 0 41 : 2 15 ( 9)
2. Sp. Řevničov 6 4 1 1 38 : 9 13 ( 4)
3. SKP Rakovník 6 3 1 2 36 : 18 10 ( 1)
4. So. Janov 6 1 0 5 6 : 45 3 ( -6)
5. FK Kněževes 5 0 0 5 1 : 48 0 ( -9)

Okr. pohár ml. přípravek - 6. kolo
SK Pavlíkov - SKP Rakovník 1:1 (0:0) – (Vávra – Pecháč)

Okr. pohár ml. přípravek - 7. kolo
SK Pavlíkov - Tn. Rakovník 1:0 (1:0) – (Vávra), SKP Rakovník - Sp. Řevničov 6:2 (3:1) – (Vrána 3, Pecháč 2, Vydra), So. N. Strašecí - SKP Rakovník B 2:0 (1:0) – (Svášek, Kleveta).

1. SKP Rakovník 7 5 1 1 22 : 6 16 ( 4)
2. Tn. Rakovník 7 4 1 2 13 : 6 13 ( 4)
3. So. N. Strašecí 7 4 1 2 14 : 8 13 ( 1)
4. SK Pavlíkov 7 3 3 1 14 : 5 12 ( 0)
5. SKP Rakovník B 7 1 2 4 6 : 16 5 ( -4)
6. Sp. Řevničov 7 0 0 7 3 : 31 0 ( -9)

JAROSLAV KRAUS