Rakovník měl dobré úvody obou poločasů. V prvním však žádnou ze tří možností nevyužil a navíc přišlo zmíněné nešťastné zranění Klímy, jemuž při odkopu vypíchl míč Neveďal a špatný pohyb do prázdna odneslo koleno. Ke konci poločasu mohl poslat hosty do vedení nováček Marek Havel právě z Rakovníka, ale trefil jen boční tyčku. To samé se povedlo Ždánskému po obrátce, ale mezitím už se prosadili domácí borci.

Ti opět začala druhou část lépe a Kalaš výstavní ranou otevřel skóre. Jenže stejně parádně se trefil v 70. minutě Žďánský, který Peškovi vymetl pavučiny a ke konci mohl i rozhodnout. Únik ale nedal stejně jako Neveďal, a tak se šlo do penaltového rozstřelu. V něm za domácí neupěli Severin a Hamouz, zatímco zavidovské kvarteto Neveďal, Havel, Žďánský a Skoupý proměnilo.

"Budeme se i dál udržovat dvakrát týdně v tréninku, protože kdybychom teď skončili a pak zase v červenci začínali, byla by to stejná hrůza jako po koronaviru. Zápasy pak začneme 18. července," prozradil trenér Zavidova Dan Devera, jehož klub získal nově i někdejší rakovnickou oporu Petr Hornofa, jenž hrál v poslední době v Tuchlovicích krajský přebor.

Zavidovští byli v jarní přípravě stoprocentní. Vyhráli 6:2 na Tatranu B a pak 3:2 nad Lubnou. Řeší však problémy s béčkem, po koronaviru dost hráčů  do přípravy nenaskočilo.