Po počátečním oťukávání měl po vysunutí Kocha tutovku Korčák, avšak gólman Lhoty se vyznamenal a jeho střelu vyrazil na tyč. Poté měli pro změnu velké šance hosté, ale Zavidov podržel gólman Kukla. A ani další šance, tentokrát domácích, neskončila gólem, když byl v hlavní roli opět gólman, který vychytal Žďánského. Ve 30. minutě se Lhota ujala vedení a do konce první půle měla více ze hry, avšak Zavidovští dobře bránili a do další šance ji už nepustili.

Obraz hry se nezměnil ani po krátké poločasové přestávce. Lhota hrozila především ze standardek, ale domácí dobře bránili a poté sami udeřili, když balon dopravil do sítě Jančařík. Hosté mohli dvakrát odpovědět, ale nestalo se a když svoji dobrou příležitost neproměnil ani Ždánský, skončilo utkání remízou 1:1.

„Výsledek 1:1 je podle mě zasloužený. Možná jsme měli i více vyloženějších šancí, každopádně to byla velmi kvalitní příprava s dobrým soupeřem. Jsem rád, že věci, které zkoušíme v tréninku, jsou už v zápase trošku vidět,“ pochvaloval si kvalitní prověrku trenér Zavidova Bedřich Koch.

Dalším soupeřem jeho svěřenců v rámci zimní přípravy bude Mšec.

Zavidov: Kukla (46. Kraus) – Vitner, Beneš, Klouček, Kapoun – Dvořák, Koch (75. Kříž), Stuchl (46. Šíma), Žďánský – Jančařík, Korčák.