První chybu v zápase udělal gólman Řezníček, který dělal nesmyslnou kličku. Vše vystihl Čech a poslal svůj tým do vedení. V prvním poločase ještě srovnal Topinka a hra byla vyrovnaná. Fotbal byl docela zajímavý.

Zato druhá půle byla úplně jiná. Diváci z fotbalu moc neměli, hráči se neustále váleli na trávníku, hodně se faulovalo a přerušovalo. Když se pak ve vápně Olympie nezaviněně při souboji o míč srazil Čech s Benešem, museli oba okamžitě vystřídat.

Na hřiště přišel kanonýr z áčka Korčák a hned po několika minutách ukázal, kdo bude na hřišti pánem – 2:1. V poslední minutě utkání ještě předvedl Zavidov krásnou kombinační akci, na jejímž konci byl Folkman, který udělal výsledkovou tečku – 3:1.

Rakovničtí budou v tabulce druzí, ale vzhledem k vývoji v I. B třídě, bude postup nabídnut oběma celkům. Zda o to budou hráči stát, se stále ještě neví.

Před tímto zápasem nám za domácí Jiří Kraus prozradil, že by si to vedení přálo, za snahu, kterou hráči předvedli v uplynulém ročníku. Konečnou odpověď ale budou muset udělat sami aktéři na hřišti. Stejné to mají také v Olympii, kde budou tuto otázku řešit až na dokopné.

Zavidov zažívá neskutečnou slávu, protože i jeho áčko už má postup do I. A třídy jistý.  Utkání v Braškově zvládl např. stoper Beneš odehrát celé, i když předtím pomohl celých 90 minut rezervě. Klobouk dolů.