Utkání se podařilo Pavlíkovu zdramatizovat v druhém poločase, kdy vstřelil kontaktní branku na 2:1, jenže zavidovský Jaroslav Koc šance Pavlíkovu na remízu brzy sebral.

DS Zavidov A – SK Pavlíkov B 3:1 (1:0)

Zápas začal tlakem hostí a velkou šancí pavlíkovského týmu, kdy J. Týče poslal do velkého čtverce točený centr, který nadělal domácímu brankáři spoustu práce, ale vše dopadlo pro Zavidovské dobře. Zhruba po čtvrt hodině hry byl ve slibné šanci Ondra Gebhart, ale brankář byl připraven. O pět minut později V. Erben zamotal zavidovské beky, centroval do vápna, kde číhal P. Čech, brankář vyrazil míč jen před sebe a Seidl z vápna netrefil míč ideálně a nastřelil vracející se hráče Zavidova.

Poté se domácí ujali míče a začali udávat tempo hry s cílem vstřelit rychlý gól, který by přinesl na jejich kopačky klid. To se stalo v 25. minutě, kdy před závarem před pavlíkovskou svatyní doklepl míč do pavlíkovské sítě Devera Daniel – 0:1. Domácí poté hru kontrolovali až do konce prvního poločasu.

Druhý poločas byl opakem konce toho prvního. Hosté začali opět mít více ze hry a vytvářeli si i slibné situace, ale byli to opět domácí, kteří zvýšili na 2:0 Kublou Alešem. Pavlíkovští se ale nevzdávali a střelu M. Seidla do domácí svatyně dorazil J. Bařtipán – 2:1. Hráči Pavlíkova přidali, ovšem jejich snahu o vyrovnání zmrazil v 75. minutě Koc Jaroslav, když si nikým nehlídaný naběhl na roh a hlavou se nemýlil - 3:1. Zbytek druhého poločasu se hrál agresivní fotbal, který již žádnou změnu ve skóre nepřinesl. Zavidov tak potvrdil papírové předpoklady a s Pavlíkovem si poradil.