Hrálo se v tabulce každý s každým, vždy dvakrát deset minut. První dva týmy z tabulky sehrály pak finálový zápas o první místo.

K prvnímu mači nastoupili Bábadědkojc Junioři a Slavoj Houslice. Nadupaní hosté složení z borců Zavidova se pustili do soupeřů s plnou chutí a brzy vedli 4:1, v poločase 5:2 a konečný výsledek byl závratných 8:3.

Poté nastoupili hosté proti seniorům, a ti vzdorovali Slavoji do poločasu, který končil nerozhodně 2:2. Druhá polovina už ukázala převahu Slavoje v energii i technice – zápas skončil 5:2.

Třetí utkání mělo rozhodnout, kdo postoupí do finále ze dvou týmů: BD Senioři – BD Junioři. Ukázalo se, že čtyřicátníci tátové už na své syny nestačí. Bábadědkojc senioři prohrávali už poločase 0:3, po pauze sice nabrali trochu dechu, ale výsledné skóre 3:5 mluví jasně ve prospěch mladých.

Cinda, která se nesešla v plném počtu, prohřála zápasy kontumačně a skončila na posledním čtvrté místě.

Hrát se začalo až v 11 hodin, turnaj pak probíhal ve svižném tempu. Finálový zápas odstartoval až po polední pauze ve 13 hodin. Byla to nádherná podívaná na zpočátku vyrovnané borce, Slavoj zahájil na 1:0, pak bylo srovnáno na 1:1, další gól umístili Houslice a pak už jely šňúru do 5:1. Poté se sice chytili Junioři a korigovali na 5:2 a 6:3, výsledek však skončil jasným výsledkem 7:3.

Nejlepším střelcem turnaje se stal Dominik Ždánský ze Slavoje se 13 góly.

Výsledné pořadí:

1. Slavoj Houslice 9 bodů

2. Bábadědkojc Junioři 6 bodů

3. Bábadědkojc Senioři 3 body

4. Cinda Praha 0 bodu

Po skončení turnaje a vyhlášení vítězů sehrál se ještě přátelský zápas Výběru Bábadědkojc (mix senioři-junoři) a Slavoje Houslice. Výsledek? 3:7 pro Slavoj.

Marcela Krčmářová