OP dorostu - 3. kolo
FK Hředle - B. Lubná 5:1 (4:0) – (Schöler 2, Alberovský, Holý, Sláma – Brabec), SK Lány – So. Srbeč 6:1 (2:1) – (Černý 2, Marko 2, Jirava, Stibor – Eberle), Sp. Lužná - FC Po Olešná 2:1 (2:0) – (Hájek, Dezort - Šulc), SK Senomaty - SK Pavlíkov 4:2 (2:2) – (Hospodářský 2, Lisner, vlastní – Gebhart T. 3), FC05 Zavidov - TJ Čistá 8:1.
1. FC05 Zavidov 2 2 0 0 23 : 1 6 ( 0)
2. SK Lány 2 2 0 0 12 : 2 6 ( 3)
3. FK Hředle 2 2 0 0 8 : 3 6 ( 3)
4. B. Lubná 2 1 0 1 13 : 5 3 ( 0)
5. Sp. Lužná 1 1 0 0 2 : 1 3 ( 0)
6. SK Senomaty 2 1 0 1 4 : 15 3 ( 0)
7. So. Srbeč 1 0 0 1 1 : 6 0 ( 0)
8. SK Pavlíkov 2 0 0 2 4 : 10 0 ( -3)
9. TJ Čistá 2 0 0 2 3 : 11 0 ( -3)
10. FC Po Olešná 2 0 0 2 1 : 17 0 ( 0)

OP starších žáků - 3. kolo
ČL Kolešovice - Sp. Lužná 0:4 (0:2), SK Pavlíkov - Ch. Mutějovice 3:0 (1:0) – (Bureš 2, Vávra), SK Lány - B. Rynholec 0:6 (0:1) – (Beran 3, Lukáč 2, Dadák),
1. B. Rynholec 2 2 0 0 9 : 0 6 ( 3)
2. SK Pavlíkov 2 2 0 0 5 : 1 6 ( 3)
3. Sp. Lužná 2 1 0 1 5 : 2 3 ( 0)
4. Ch. Mutějovice 1 0 0 1 0 : 3 0 ( 0)
5. SK Lány 1 0 0 1 0 : 6 0 ( -3)
6. ČL Kolešovice 2 0 0 2 0 : 7 0 ( -3)

OP mladších žáků - 3. kolo
FK Rakovník - SKP Rakovník 6:5 (3:3) – (Fedorková 5, Holíková – Vrána 2, Kalaš, Červený, Srnec), FK Kněževes - TJ Čistá – odloženo na 13.9., SK Senomaty - Sp. Řevničov 0:9 (0:3) – (Skoupý F. 4, Skoupý L. 2, Klíma 2, Vitner), So. Janov – volno.
1. FK Rakovník 2 2 0 0 11 : 6 6 ( 3)
2. Sp. Řevničov 2 1 0 1 10 : 2 3 ( 3)
3. SKP Rakovník 2 1 0 1 8 : 6 3 ( 0)
4. FK Kněževes 1 1 0 0 2 : 1 3 ( 0)
5. So. Janov 1 0 0 1 1 : 5 0 ( -3)
6. SK Senomaty 2 0 0 2 0 : 12 0 ( -3)
TJ Čistá 0 0 0 0 0 : 0 0 ( 0)

OP starších přípravek - 3. kolo
SKP Rakovník A - SKP Rakovník B 13:9 (7:2) – (Červený 6, Šrédl 5, Kalaš 2 – Itner 6, Procházka 2, Vydra), SK Pavlíkov A - FC Jesenice 15:0 (7:0), Tn. Rakovník - FK Kněževes 4:3 (4:0) – (Minařík, Hora, Jelínek, Kraus – Kučera 2, vlastní), SK Pavlíkov B – volno.
1. SKP Rakovník A 2 2 0 0 29 : 10 6 ( 3)
2. Tn. Rakovník 2 2 0 0 11 : 7 6 ( 3)
3. SK Pavlíkov A 1 1 0 0 15 : 0 3 ( 0)
4. SK Pavlíkov B 1 0 1 0 2 : 2 1 ( 1)
5. FK Kněževes 2 0 1 1 5 : 6 1 ( -2)
6. SKP Rakovník B 2 0 0 2 13 : 20 0 ( -3)
7. FC Jesenice 2 0 0 2 1 : 31 0 ( -3)

OP mladších přípravek - 3. kolo
FK Hředle - Tn. Rakovník – odloženo na 14.9., SKP Rakovník A - SKP Rakovník B – odloženo na 12.9., Sp. Řevničov – volno. (jk)