První půle byla celkem vyrovnaná, když všechny akce Tuchlovic končily na bezchybné zavidovské obraně a naopak Zavidov hrozil dlouhými nákopy na rychlonohého Korčáka. Ten hned ze svého prvního úniku vsítil branku. Zavidovský kanonýr měl poté ještě dvě tutovky, ale ty mu zneškodnil hostující gólman.

Z kraje druhé půle Tuchlovice srovnaly, když Kraus střelu z 30 metrů vyrazil pouze na břevno, od kterého se míč odrazil k hostujícímu útočníkovi, který zakončil do prázdné branky. V tu chvíli se zavidovská disciplinovaná hra rozsypala jako domeček z karet a Tuchlovičtí udeřili ještě třikrát.

„V první půli jsme předváděli velice disciplinovaný výkon, hráli ze zabezpečené obrany a zaslouženě vedli. Bohužel se celá naše hra rozpadla po inkasované brance, po které jsme byli jako opaření a naše hra působila jako jeden velký chaos. Musíme navázat na výkon z první půle a ten předvádět v dalších zápasech,“ doufá Aleš Kraus.

Zavidov: Kukla (45. A. Kraus) – Kapoun, Beneš, Hornof, Vanický – Jančařík (60. Kříž), Koch, Klouček (45. Vitner), Dvořák (60. Čech st.) – Čech ml., Korčák (60. Žďánský).