Kácov – FC 05 Zavidov 3:0 (1:0)

Od prvních minut byl Kácov lepším týmem a v 15. minutě byla jeho snaha odměněna vedoucí brankou, když po chybné rozehrávce domácí zahrávali rohový kop, na který si naběhl nepokrytý Habal a hlavou otevřel skóre utkání.

Druhá část se nesla v podobném duchu a rozhodující okamžiky přišly v rozmezí 
62. a 64. minuty, kdy se domácím podařilo vstřelit dva slepené góly a utkání rozhodnout, když nejprve z rohu velkého vápna překonal Kuklu křižnou střelou po zemi Petrů a na 3:0 zvýšil placírkou Pana.

„Zhodnotit utkání mohu jen velmi krátce, protože pak bych byl vulgární. Vůbec se nám to nepovedlo, všechno bylo špatně. Od první do poslední minuty jsme předváděli absolutně odevzdaný výkon, soupeř byl jednoznačně lepší a jsem opravdu velmi zklamaný. Udělali jsme obrovské chyby, podali ustrašený výkon a co jsem čtyři roky v Zavidově, nepamatuji utkání, ve kterém bychom si nevypracovali ani jednu šanci, dokonce ani pološanci, a náš výkon považuji za odevzdaný a trapný," byl velmi nespokojen s přístupem hráčů zavidovský kouč Jaroslav Hamouz.

FC 05 Zavidov: Kukla – Vanický, V. Beneš (61. D. Štiller), Liprt, Hvězda – Dvořák, Jančařík (78. J. Kraus), Polák, Špička – Žďánský (46. Zuda), Korčák. Trenér: Jaroslav Hamouz.