„Ač jsme museli řešit další absence, v Kosoři jsme byli bodům blízko. To bychom se ale museli vyvarovat hrubých chyb,“ uvědomuje si kouč Zavidova Bedřich Koch, který jinak svůj tým ocenil za bojovnost. „Hráčům děkuji alespoň za to, že v závěru nesložili zbraně, soupeře přitlačili a o bod ač marně bojovali až do konce.“


Domácí začali náporem a hned v 5. minutě se dostali do vedení, když si na roh naběhl Bouška a prostřelil hradbu těl. Další šance Kosoře zneškodnil Kukla a po půl hodině hry se Zavidovští radovali z vyrovnání. Korčák centroval před branku domácích a Růžička si srazil balon do vlastní sítě. Vzápětí však hosté pykali za vlastní chybu, když Vanického malou domů vystihl Vladyka a nedal Kuklovi šanci. 


Krátce po změně stran měli hosté tři tutovky, ale Žďánský netrefil z úhlu prázdnou bránu, Korčákova střela šla těsně nad a Kochovu ránu vyrazil Krystyník. Hned vzápětí přišel další trest. Po další malé domů, tentokrát Vitnera, zvýšil vedení Kosoře Farkaš. Zavidovským se v závěru přes několik tutovek, které měli například Ždánský či Korčák, podařilo A. Krausem pouze snížit na konečných 3:2. 


Zavidov: Kukla – Klouček, Beneš, Vanický, Kapoun (20. A. Kraus) – Štiller, Vitner, Koch (61. J. Kraus), Jančařík – Žďánský, Korčák.