Okr. pohár dorostu sk. A - 3. kolo
FC05 Zavidov - TJ Čistá 9:0 (2:0), B. Lubná - volno.

Tabulka po podzimní části
1. FC05 Zavidov 2 2 0 0 13 : 0 6 ( 0)
2. B. Lubná 2 1 0 1 3 : 6 3 ( 3)
3. TJ Čistá 2 0 0 2 2 : 12 0 ( -3)

Okr. pohár dorostu sk. B - 3. kolo
Tn. Rakovník B - SK Lány 1:1, ČL Kolešovice – volno.

Tabulka po podzimní části
1. SK Lány 2 1 1 0 8 : 5 4 ( 4)
2. Tn. Rakovník B 2 1 1 0 6 : 4 4 ( 1)
3. ČL Kolešovice 2 0 0 2 7 : 12 0 ( -6)

OP st. žáků - 10. kolo
ČL Kolešovice - SK Senomaty 3:0, TJ Slabce - B. Rynholec 1:1 (1:0) – (Cílek), TJ Roztoky - Sp. Lužná 1:0 (0:0) – (Bureš), FC Po Olešná - SK Pavlíkov 9:0 (3:0) – (Sládek J. 6, Cajthaml 2, Wágner), Ch. Mutějovice - Tn. Rakovník B 0:6 (0:2), SK Lány - ESTA Oráčov 7:0.

1. FC Po Olešná 10 8 0 2 56 : 9 24 ( 6)
2. Tn. Rakovník B 10 8 0 2 51 : 9 24 ( 9)
3. TJ Roztoky 10 8 0 2 42 : 7 24 ( 6)
4. TJ Slabce 10 7 1 2 25 : 11 22 ( 4)
5. B. Rynholec 10 6 1 3 40 : 14 19 ( 7)
6. Sp. Lužná 10 5 1 4 30 : 23 16 ( 4)
7. Ch. Mutějovice 10 5 1 4 25 : 25 16 ( -2)
8. SK Lány 10 4 0 6 31 : 32 12 ( -6)
9. SK Senomaty 10 2 1 7 20 : 41 7 ( -5)
10. SK Pavlíkov 10 2 1 7 12 : 38 7 ( -5)
11. ČL Kolešovice 10 2 0 8 9 : 62 6 ( -9)
12. ESTA Oráčov 10 0 0 10 7 : 77 0 (-12)

Okr. pohár ml. žáků - 4. kolo
TJ Roztoky - SKP Rakovník 1:1 (1:0) – (Keberle – Kadar).

Okr. pohár ml. žáků - 5. kolo
SK Rakovník - SKP Rakovník 10:0 (6:0) – (Skoupý F. 4, Sekunda 2, Čech 2, Haifler, Kalvach), TJ Čistá - Sp. Lužná 4:2 (4:2) – (Kos 2, Kopta, Slabý – Skácel, Vejvoda), Sp. Řevničov - TJ Roztoky – odloženo.

1. SK Rakovník 5 4 1 0 27 : 3 13 ( 7)
2. TJ Čistá 5 4 0 1 11 : 9 12 ( 3)
3. TJ Roztoky 4 2 1 1 9 : 4 7 ( -2)
4. Sp. Lužná 5 2 0 3 13 : 13 6 ( 0)
5. SKP Rakovník 5 1 0 4 3 : 20 3 ( -6)
6. Sp. Řevničov 4 0 0 4 3 : 17 0 ( -3)

Okr. pohár st. přípravek - 5. kolo
Tn. Rakovník - So. Janov – odloženo, SK Pavlíkov - SKP Rakovník 0:2, SKP Rakovník B - FK Kněževes – odloženo na 9.11.

1. Tn. Rakovník 4 4 0 0 37 : 2 12 ( 6)
2. SKP Rakovník 5 4 0 1 26 : 4 12 ( 3)
3. SK Pavlíkov 5 2 0 3 7 : 15 6 ( 0)
4. So. Janov 4 2 0 2 5 : 17 6 ( 0)
5. FK Kněževes 4 1 0 3 4 : 16 3 ( -6)
6. SKP Rakovník B 4 0 0 4 3 : 28 0 ( -3)

Okr. pohár ml. přípravek - 5. kolo
Tn. Rakovník - So. N. Strašecí 3:1 (2:1) – (Jelínek 2, Dunaj – vlastní), SK Pavlíkov - SKP Rakovník 1:5 (Trefný), Sp. Řevničov – volno.
Tabulka po podzimní části

1. Tn. Rakovník 4 3 1 0 11 : 7 10 ( 4)
2. Sp. Řevničov 4 2 2 0 10 : 7 8 ( 5)
3. SKP Rakovník 4 2 1 1 12 : 7 7 ( -2)
4. SK Pavlíkov 4 1 0 3 3 : 9 3 ( -3)
5. So. N. Strašecí 4 0 0 4 6 : 12 0 ( -6)

JAROSLAV KRAUS