FC 05 Zavidov – SK Slavia Praha 1:6 (0:2)

Zápas začal nádhernou aktivitou sešívaných, kteří se snažili bavit obecenstvo svými parádičkami a kombinacemi na jeden dotek. Domácí fotbalisté se většinu prvního poločasu bránili a vpředu jejich akce dostkrát ztroskotaly v ofsajdové pasti, nebo jejich úmysl hosté vystihli.

První branku utkání vsítilKoubek a skóre navýšil Janoušek. Ve druhém poločase se slávistům už tolik běhat nechtělo, ale stále byla mírná převaha znát. Zavidov se dostal do více šancí, ale např. Korčákova mířená střela k tyči minula konstrukci, nebo Blechova bomba šla kousek nad.

Další brankou se pochluvil Mráz - 0:3. Ke stavu 0:4 pomohla sešívaným penalta, které se zmocnil Petr Herda. Všichni přítomní si mohli konečně zařvat, když po rohovém kopu vsítil domácí kapitán Daniel Devera – 1:4.Pátý gól zaznamenal Zdeněk Čáp,postupující sám na domácího Štillera, kterého mazácky přeloboval. Poslední gólovou parádou byla branka ve skluzu na dlouhou nohu v podání Jaroslava Smrčka – 1:6.

SK Slavia Praha: Juraj Šimurka, Martin Novák, Gustav Ondrejčík, Miroslav Janů, Jiří Jelínek, Filip Herda, Roman Mráz, Zdeněk Čáp, František Koubek, Peter Herda, Roman Janoušek. Střídali: Jaroslav Smrčka, Jan Mareš.

FC 05 Zavidov: Štiller, Chaloupka, Pešek, Plicner, Kubla, Čech, Devera, Blecha, Šíma, Peták, Korčák. Střídal: Bureš.