I přes nekompletní sestavu se domácí dokázali dostat do dvoubrankového vedení. První gól padl již v 7. minutě, když se Jančařík sám dostal do střelecké pozice, ale chytře prostrčil na Kocha, který netradičně pravačkou uklidil do vinglu. Poté otěže převzaly Tuchlovice, ovšem buď domácí zachránil odmávaný ofsajd, nebo dobře postavený Kukla a jeho branková konstrukce. Ve 39. minutě se domácí radovali podruhé, když Korčák přetlačil obránce a nekompromisně poslal míč pod břevno. 

Špatná rozehrávka uprostřed hřiště však těsně před půlí znamenala trest pro domácí – Kraus snížil. 

Od zahájení druhého poločasu začalo tuchlovické dobývání branky Zavidova. Domácí statečně odolávali do 72. minuty, kdy Denk sice atakoval střílejícího Pospíšila, ale i tak míč skončil za zády M. Štillera. Tlak Tuchlovic se stupňoval, což vyústilo ve zbytečné fauly domácích. 


Fitko předvedl, že umí trestňáky (2:3) a v závěru přišly ještě dvě trefy hostů. z kopačky Krause a po penaltě Skořepy. 

Bedřich Koch byl přes prohru s výkonem svých svěřenců spokojený. „Do 72. minuty jsme hráli s týmem z vyšší soutěže vyrovnanou partii, v závěru jsme bohužel dvakrát inkasovali. Jsem rád, že i přes to, že jsme hráli v kombinované sestavě, tak jsme se s tím popasovali a i hra se zlepšila. V utkání byly vidět hezké akce a nádherné góly,“ chválil Koch.

 
Zavidov: Kukla (46. M. Štiller) – Vitner, Jančařík, Kapoun, P. Čech st. – Žďánský, Koch, Knor (75. A. Kraus), Denk – Ryšlavý, Korčák. 

Kaválek: Máme výborný tým!

Nové Strašecí – V klidu dokráčeli za postupem do II. kola Agro CS poháru fotbalisté Nového Strašecí. Tým Doks z Kladenska porazil doma 5:0 a potvrdil roli vysokého favorita, Doksy totiž hrají o dvě soutěže níž. 


Doksy se do poločasu, kdy byli na hřišti Stuchlý nebo ex-ligový Hlava držely, nedostaly ani gól, ale hned po obrátce už favorit exceloval. 

Stavidla ofenzivní řeky gólů otevřel Palko, brzy po něm překonal Kieryka i Ducár, který se později trefil ještě jednou. 

Prosadili se i tank J. Mrázek a v závěru technik Kaválek. 

"Doksy hodně bránily, ale po přestávce jsme brzy dali góly a uklidnili se. Vyhráli jsme v pohodě," řekl Deníku autor poslední branky Martin Kaválek, jemuž se rána povedla - krásné góly umí dlouhodobě. "Pěkně mi přihrál Honza Ducár a já to z vápna hezky trefil," usmíval se střelec.

Teď by ale strašecký patriot, který se v létě chtěl a vrátil z Vraného, rád prosadil i proti Semicím. "Mají horší výsledky, ale to nás nesmí uklidnit moc. Potřebujeme vyhrát a hlavně také potřebujeme  uspět v nějakém venkovním zápase. Co se jsem vrátil, tak vidím, že kvalitu Strašecí má, jenom jí využít," dodal Martin Kaválek, který mimochodem pomohl v pondělí futsalistům Kladna k nečekanému vítězství v poháru nad ligovým Mělníkem. 

Alžběta Brabcová