„V Cerhovicích jsme nebyli od bodů daleko a je to pro mě velké zklamání. Už poněkolikáté jsme přišli o zápas zbytečnými chybami, které ale k fotbalu patří. Bohužel jsme jich udělali více než soupeř, a proto jsme prohráli,“ byl zklamaný trenér Zavidova Bedřich Koch.

Domácí měli od začátku územní převahu, ale zavidovská obrana nepouštěla protivníka k většímu ohrožení. Až na roh, na který si naběhl Vaníček a hlavou jen těsně minul. Když už se zdálo, že se hosté vymaní z počátečního tlaku, opřel se těsně za půlkou do míče Fulín a přehodil špatně postaveného Krause. Svěřenci Bedřicha Kocha zabrali a odměnou jim byl vyrovnávací gól těsně před půlí, který zařídil přízemní střelou Čech.

„Jeden z klíčových okamžiků nastal krátce po změně stran. Korčák neproměnil samostatný únik a jak to tak bývá, hned poté jsme inkasovali z rohu,“ posteskl si Koch.

Zavidovský kanonýr své zaváhání sice později napravil, když svůj další únik tentokrát proměnil, ale hostům to nebylo nic platné. Hnízdil totiž v 71. minutě vsítil další gól, na který už Zavidov nenašel odpověď.

Zavidov: Kraus – Beneš, Polák, Hornof (73. Dvořák), Kapoun – Štiller (58. Koch), Klouček, Knor, Žďánský – Čech (78. Vitner), Korčák.