Zavidov - Slavia Jesenice 4:1 (2:1)

Úvod zápasu patřil jednoznačně domácím. Neuběhlo ani deset minut, když zavidovský Dvořák poslal svůj tým do vedení – 1:0. O čtyři minuty později zvyšoval Exner již na 2:0. Byla to jeho pátá branka v posledních čtyřech zápasech. Poté se domácí nechali zatlačit a ve dvacáté minutě snížil z trestného kopu jesenický Alba a uzavřel poločasové skóre na 2:1.

Zlomový okamžik přišel na začátku druhého poločasu. V sedmačtyřicáté minutě vstřelil třetí branku zavidovských Korčák a nadobro tak zlomil odpor Jesenických. Zbytek zápasu Zavidovští jednoznačně ovládali a vytvářeli si jednu příležitost za druhou. Když pak zvýšil Korčák svou druhou brankou v zápase vedení na 4:1, bylo o osudu zápasu definitivně rozhodnuto.


„Začátek zápasu jsme měli výborný, když po čtvrthodině hry jsme vedli již o dvě branky. Pak jsme se nechali zbytečně zatlačit a soupeř z trestného kopu snížil. Do konce prvního poločasu to bylo vyrovnané. Rozhodující moment přišel na začátku druhé půle, když jsme šli do dvoubrankového vedení. Od té doby jsme byli lepší a mohli vyhrát i větším rozdílem. Kromě výpadku v prvním poločase jsem tedy s naší hrou spokojen," zhodnotil zápas trenér Zavidovských Jaroslav Hamouz.

Díky dalšímu vítězství se Zavidov dotáhl na přední příčky 1. A třídy a v dalším kole se pokusí prodloužit vítěznou šňůru na půdě Mníšku pod Brdy.

Zavidov: Kukla – Hvězda, Pichner, Klouček, Beneš – Geier, Štiller (83. Zuda), Dvořák (66. Krejza) – Korčák, Škyta (78. Špička), Exner (76. Žďánský).